zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
3:0
KS Bystra (k. Bielska)
GLKS Wilkowice
4:2
Sokół Hecznarowice
KS Międzyrzecze
2:3
Zapora Wapienica
Żar Międzybrodzie Bialskie
6:3
Beskid Godziszka
Sokół Buczkowice
1:3
Soła Kobiernice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
6:2
Przełom Kaniów
Rotuz Bronów
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
6:4
Rotuz Bronów
Beskid Godziszka
0:4
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
1:2
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
1:1
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
4:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bystra (k. Bielska)
2:3
Żar Międzybrodzie Bialskie
Rekord II Bielsko-Biała
1:1
Pionier Pisarzowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
- : -
Rotuz Bronów
Pionier Pisarzowice
- : -
Przełom Kaniów
GLKS Wilkowice
- : -
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Soła Kobiernice
- : -
Beskid Godziszka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
- : -
KS Międzyrzecze
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
- : -
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Międzyrzecze
- : -
Rotuz Bronów
Zapora Wapienica
- : -
Beskid Godziszka
Sokół Hecznarowice
- : -
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Soła Kobiernice
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
Sokół Buczkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
KS Międzyrzecze
Beskid Godziszka
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Buczkowice
- : -
Przełom Kaniów
Rotuz Bronów
- : -
GLKS Wilkowice
Soła Kobiernice
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
MRKS II Czechowice-Dziedzice
- : -
Zapora Wapienica
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Sokół Hecznarowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
- : -
Pionier Pisarzowice
KS Międzyrzecze
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zapora Wapienica
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Hecznarowice
- : -
Sokół Buczkowice
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
Beskid Godziszka
Przełom Kaniów
- : -
Soła Kobiernice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
- : -
Rotuz Bronów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
- : -
Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice
- : -
KS Międzyrzecze
Rotuz Bronów
- : -
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
- : -
Sokół Hecznarowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
GLKS Wilkowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
- : -
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
- : -
Soła Kobiernice
Zapora Wapienica
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Sokół Hecznarowice
- : -
Beskid Godziszka
Rotuz Bronów
- : -
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
MRKS II Czechowice-Dziedzice
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
Zapora Wapienica
Beskid Godziszka
- : -
KS Międzyrzecze
Sokół Buczkowice
- : -
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Sokół Hecznarowice
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
Przełom Kaniów
Soła Kobiernice
- : -
GLKS Wilkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Rotuz Bronów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
GLKS Wilkowice
- : -
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Zapora Wapienica
- : -
Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Rotuz Bronów
- : -
Sokół Buczkowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
- : -
Soła Kobiernice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
- : -
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Buczkowice
- : -
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
GLKS Wilkowice
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
KS Międzyrzecze
Przełom Kaniów
- : -
Sokół Hecznarowice
Soła Kobiernice
- : -
Rotuz Bronów
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Zapora Wapienica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
Soła Kobiernice
GLKS Wilkowice
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
KS Międzyrzecze
- : -
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
- : -
Sokół Hecznarowice
Rotuz Bronów
- : -
Beskid Godziszka
MRKS II Czechowice-Dziedzice
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Sokół Buczkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
- : -
Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice
- : -
Zapora Wapienica
Sokół Hecznarowice
- : -
KS Międzyrzecze
Przełom Kaniów
- : -
GLKS Wilkowice
Soła Kobiernice
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Rotuz Bronów
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
MRKS II Czechowice-Dziedzice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości