Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
- : -
GLKS II Wilkowice
Sokół Zabrzeg
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bestwinka
- : -
Sokół Hecznarowice
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Przełom Kaniów
LKS II Czaniec
- : -
Zapora Wapienica
LKS Ligota
- : -
Soła Kobiernice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Pionier Pisarzowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
- : -
KS Bestwinka
Soła Kobiernice
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Hecznarowice
- : -
Sokół Zabrzeg
LKS II Czaniec
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Przełom Kaniów
- : -
Zapora Wapienica
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
LKS Ligota
GLKS II Wilkowice
- : -
Pionier Pisarzowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
LKS II Czaniec
Sokół Zabrzeg
- : -
Orzeł Kozy
KS Bestwinka
- : -
GLKS II Wilkowice
Soła Kobiernice
- : -
Zapora Wapienica
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Przełom Kaniów
LKS Ligota
- : -
Sokół Hecznarowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
- : -
Sokół Zabrzeg
Orzeł Kozy
- : -
LKS Ligota
Soła Kobiernice
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Sokół Hecznarowice
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Przełom Kaniów
- : -
Pionier Pisarzowice
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Zapora Wapienica
GLKS II Wilkowice
- : -
LKS II Czaniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
Soła Kobiernice
Sokół Zabrzeg
- : -
GLKS II Wilkowice
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Orzeł Kozy
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Hecznarowice
- : -
Zapora Wapienica
LKS II Czaniec
- : -
Przełom Kaniów
LKS Ligota
- : -
KS Bestwinka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
- : -
LKS Ligota
KS Bestwinka
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Orzeł Kozy
- : -
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
- : -
LKS II Czaniec
Sokół Hecznarowice
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Pionier Pisarzowice
GLKS II Wilkowice
- : -
Przełom Kaniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
Sokół Hecznarowice
KS Bestwinka
- : -
Zapora Wapienica
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Sokół Zabrzeg
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Orzeł Kozy
LKS II Czaniec
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
Przełom Kaniów
- : -
Soła Kobiernice
LKS Ligota
- : -
GLKS II Wilkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
- : -
Zapora Wapienica
KS Bestwinka
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Orzeł Kozy
- : -
Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice
- : -
LKS II Czaniec
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Przełom Kaniów
GLKS II Wilkowice
- : -
Soła Kobiernice
LKS Ligota
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
KS Bestwinka
Soła Kobiernice
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zamek Grodziec Śląski
- : -
GLKS II Wilkowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Sokół Zabrzeg
LKS II Czaniec
- : -
Orzeł Kozy
Przełom Kaniów
- : -
Sokół Hecznarowice
LKS Ligota
- : -
Zapora Wapienica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
- : -
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
- : -
LKS II Czaniec
Orzeł Kozy
- : -
Przełom Kaniów
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Zapora Wapienica
Sokół Hecznarowice
- : -
Soła Kobiernice
GLKS II Wilkowice
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
LKS Ligota
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
- : -
LKS Ligota
Soła Kobiernice
- : -
Orzeł Kozy
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Zamek Grodziec Śląski
LKS II Czaniec
- : -
Sokół Zabrzeg
Przełom Kaniów
- : -
KS Bestwinka
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
Sokół Hecznarowice
GLKS II Wilkowice
- : -
Zapora Wapienica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
- : -
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
- : -
Soła Kobiernice
Orzeł Kozy
- : -
Żar Międzybrodzie Bialskie
Zamek Grodziec Śląski
- : -
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Zapora Wapienica
GLKS II Wilkowice
- : -
Sokół Hecznarowice
LKS Ligota
- : -
LKS II Czaniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
- : -
LKS Ligota
Pionier Pisarzowice
- : -
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
- : -
Sokół Zabrzeg
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
GLKS II Wilkowice
Sokół Hecznarowice
- : -
Orzeł Kozy
LKS II Czaniec
- : -
Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie
- : -
KS Bestwinka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości