zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:2
LKS Bestwina
Czarni/Góral Żywiec
1:2
Maksymilian Cisiec
KS Wisła
1:2
Beskid Skoczów
Metal WG - Skałka Żabnica
1:0
Koszarawa Żywiec
LKS Leśna
1:2
LKS Świt Cięcina
LKS 99 Pruchna
0:1
Kuźnia Ustroń
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:4
Cukrownik Chybie
Soła Kobiernice
1:1
Pasjonat Dankowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
2:2
Czarni/Góral Żywiec
LKS Bestwina
2:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
Maksymilian Cisiec
1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Beskid Skoczów
2:2
Kuźnia Ustroń
Pasjonat Dankowice
6:2
LKS Leśna
Cukrownik Chybie
1:2
LKS 99 Pruchna
KS Wisła
4:1
Soła Kobiernice
LKS Świt Cięcina
0:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:3
Koszarawa Żywiec
Metal WG - Skałka Żabnica
1:1
Pasjonat Dankowice
Cukrownik Chybie
3:0
Kuźnia Ustroń
Czarni/Góral Żywiec
2:1
LKS Świt Cięcina
LKS Leśna
1:3
KS Wisła
LKS 99 Pruchna
1:0
LKS Bestwina
KKS Spójnia Zebrzydowice
5:1
Maksymilian Cisiec
Soła Kobiernice
0:6
Beskid Skoczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
2:2
KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Bestwina
0:1
Kuźnia Ustroń
Beskid Skoczów
2:1
Cukrownik Chybie
KS Wisła
0:2
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Świt Cięcina
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Maksymilian Cisiec
1:5
LKS 99 Pruchna
Soła Kobiernice
1:1
LKS Leśna
Pasjonat Dankowice
1:2
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
3:1
LKS Świt Cięcina
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:1
Pasjonat Dankowice
Metal WG - Skałka Żabnica
0:0
Soła Kobiernice
Cukrownik Chybie
0:1
LKS Bestwina
Czarni/Góral Żywiec
0:4
KS Wisła
LKS Leśna
1:3
Beskid Skoczów
Maksymilian Cisiec
0:4
Kuźnia Ustroń
LKS 99 Pruchna
3:1
Koszarawa Żywiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła
7:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Koszarawa Żywiec
0:1
Kuźnia Ustroń
Beskid Skoczów
2:1
LKS Bestwina
LKS Świt Cięcina
1:0
LKS 99 Pruchna
LKS Leśna
3:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Maksymilian Cisiec
1:1
Cukrownik Chybie
Soła Kobiernice
0:1
Czarni/Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice
3:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:7
KS Wisła
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:2
Soła Kobiernice
LKS Bestwina
4:0
Maksymilian Cisiec
Metal WG - Skałka Żabnica
1:1
Beskid Skoczów
Cukrownik Chybie
3:3
Koszarawa Żywiec
Czarni/Góral Żywiec
2:1
LKS Leśna
LKS Świt Cięcina
0:4
Kuźnia Ustroń
LKS 99 Pruchna
3:3
Pasjonat Dankowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
2:0
LKS Bestwina
Beskid Skoczów
4:1
Maksymilian Cisiec
KS Wisła
5:1
LKS 99 Pruchna
LKS Świt Cięcina
1:4
Cukrownik Chybie
LKS Leśna
1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Metal WG - Skałka Żabnica
1:2
Czarni/Góral Żywiec
Soła Kobiernice
2:4
KKS Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice
3:2
Kuźnia Ustroń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
0:2
LKS Leśna
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:0
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Bestwina
1:0
LKS Świt Cięcina
Maksymilian Cisiec
1:1
Koszarawa Żywiec
LKS 99 Pruchna
1:1
Soła Kobiernice
Cukrownik Chybie
1:1
Pasjonat Dankowice
Czarni/Góral Żywiec
0:0
Beskid Skoczów
KS Wisła
0:2
Kuźnia Ustroń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
2:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Beskid Skoczów
2:1
Koszarawa Żywiec
Czarni/Góral Żywiec
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Wisła
4:1
Cukrownik Chybie
Soła Kobiernice
0:1
Kuźnia Ustroń
Pasjonat Dankowice
4:0
LKS Bestwina
LKS Leśna
2:3
LKS 99 Pruchna
LKS Świt Cięcina
5:1
Maksymilian Cisiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:2
Czarni/Góral Żywiec
LKS Leśna
1:4
Kuźnia Ustroń
Koszarawa Żywiec
1:0
LKS Świt Cięcina
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:0
Beskid Skoczów
LKS Bestwina
1:2
KS Wisła
Maksymilian Cisiec
6:7
Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna
3:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Cukrownik Chybie
1:1
Soła Kobiernice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
1:1
Cukrownik Chybie
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:4
KKS Spójnia Zebrzydowice
Metal WG - Skałka Żabnica
0:1
Kuźnia Ustroń
Beskid Skoczów
2:0
LKS Świt Cięcina
Soła Kobiernice
0:4
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
3:2
Koszarawa Żywiec
Czarni/Góral Żywiec
2:1
LKS 99 Pruchna
KS Wisła
7:0
Maksymilian Cisiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:3
Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec
1:1
KS Wisła
LKS Bestwina
1:0
LKS Leśna
Maksymilian Cisiec
0:3
Soła Kobiernice
LKS 99 Pruchna
2:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Cukrownik Chybie
2:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Czarni/Góral Żywiec
0:0
Kuźnia Ustroń
LKS Świt Cięcina
1:2
Pasjonat Dankowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:1
LKS 99 Pruchna
LKS Leśna
2:1
Maksymilian Cisiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:0
Kuźnia Ustroń
Metal WG - Skałka Żabnica
2:2
LKS Bestwina
Beskid Skoczów
2:1
Pasjonat Dankowice
Soła Kobiernice
1:2
Koszarawa Żywiec
Czarni/Góral Żywiec
3:4
Cukrownik Chybie
KS Wisła
6:0
LKS Świt Cięcina
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
0:6
Kuźnia Ustroń
Koszarawa Żywiec
1:1
LKS Leśna
LKS Bestwina
0:3
Czarni/Góral Żywiec
Maksymilian Cisiec
1:1
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS 99 Pruchna
2:3
Beskid Skoczów
Pasjonat Dankowice
5:1
KS Wisła
Cukrownik Chybie
0:4
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Świt Cięcina
4:0
Soła Kobiernice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
1:0
Metal WG - Skałka Żabnica
Kuźnia Ustroń
0:0
LKS 99 Pruchna
Cukrownik Chybie
3:4
KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Świt Cięcina
3:1
LKS Leśna
LKS Bestwina
0:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Beskid Skoczów
1:1
KS Wisła
Pasjonat Dankowice
7:2
Soła Kobiernice
Maksymilian Cisiec
1:2
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:0
LKS Bestwina
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:2
Maksymilian Cisiec
Metal WG - Skałka Żabnica
1:2
LKS Świt Cięcina
Kuźnia Ustroń
0:0
Beskid Skoczów
LKS Leśna
1:1
Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna
1:0
Cukrownik Chybie
Soła Kobiernice
1:4
KS Wisła
Czarni/Góral Żywiec
3:0
Koszarawa Żywiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
1:1
Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina
3:2
LKS 99 Pruchna
Maksymilian Cisiec
0:3
KKS Spójnia Zebrzydowice
Beskid Skoczów
6:0
Soła Kobiernice
Pasjonat Dankowice
3:2
Metal WG - Skałka Żabnica
KS Wisła
3:0
LKS Leśna
LKS Świt Cięcina
0:2
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:2
Koszarawa Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:0
LKS Świt Cięcina
Metal WG - Skałka Żabnica
4:0
KS Wisła
Kuźnia Ustroń
1:1
LKS Bestwina
Cukrownik Chybie
0:0
Beskid Skoczów
Czarni/Góral Żywiec
2:2
Pasjonat Dankowice
LKS Leśna
2:1
Soła Kobiernice
LKS 99 Pruchna
1:0
Maksymilian Cisiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
0:0
LKS 99 Pruchna
LKS Bestwina
4:1
Cukrownik Chybie
Beskid Skoczów
2:2
LKS Leśna
Kuźnia Ustroń
3:3
Maksymilian Cisiec
KS Wisła
2:0
Czarni/Góral Żywiec
LKS Świt Cięcina
2:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Soła Kobiernice
1:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Pasjonat Dankowice
1:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
0:3
Pasjonat Dankowice
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:5
KS Wisła
LKS Bestwina
1:1
Beskid Skoczów
Metal WG - Skałka Żabnica
3:1
LKS Leśna
Kuźnia Ustroń
0:0
Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie
4:1
Maksymilian Cisiec
Czarni/Góral Żywiec
5:0
Soła Kobiernice
LKS 99 Pruchna
0:2
LKS Świt Cięcina
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
2:1
Cukrownik Chybie
Beskid Skoczów
4:0
Metal WG - Skałka Żabnica
Soła Kobiernice
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Pasjonat Dankowice
3:0
LKS 99 Pruchna
Kuźnia Ustroń
0:1
LKS Świt Cięcina
KS Wisła
1:2
KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Leśna
1:2
Czarni/Góral Żywiec
Maksymilian Cisiec
0:1
LKS Bestwina
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
5:2
Soła Kobiernice
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:2
LKS Leśna
LKS Bestwina
0:3
Koszarawa Żywiec
Maksymilian Cisiec
0:2
Beskid Skoczów
LKS 99 Pruchna
3:1
KS Wisła
Kuźnia Ustroń
0:4
Pasjonat Dankowice
Cukrownik Chybie
3:1
LKS Świt Cięcina
Czarni/Góral Żywiec
2:2
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
3:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Koszarawa Żywiec
1:0
Maksymilian Cisiec
Metal WG - Skałka Żabnica
3:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
Beskid Skoczów
2:0
Czarni/Góral Żywiec
Soła Kobiernice
2:1
LKS 99 Pruchna
Pasjonat Dankowice
3:1
Cukrownik Chybie
Kuźnia Ustroń
0:0
KS Wisła
LKS Świt Cięcina
2:0
LKS Bestwina
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bestwina
3:0
Pasjonat Dankowice
Maksymilian Cisiec
2:1
LKS Świt Cięcina
Kuźnia Ustroń
3:0
Soła Kobiernice
LKS 99 Pruchna
2:0
LKS Leśna
KKS Spójnia Zebrzydowice
0:3
Metal WG - Skałka Żabnica
Koszarawa Żywiec
1:0
Beskid Skoczów
Cukrownik Chybie
3:2
KS Wisła
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:0
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
1:1
LKS 99 Pruchna
Soła Kobiernice
3:3
Cukrownik Chybie
Kuźnia Ustroń
1:1
LKS Leśna
Czarni/Góral Żywiec
1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
KS Wisła
2:0
LKS Bestwina
LKS Świt Cięcina
1:4
Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice
4:1
Maksymilian Cisiec
Beskid Skoczów
2:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:5
MRKS Czechowice-Dziedzice
Koszarawa Żywiec
0:0
Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina
5:2
Soła Kobiernice
Kuźnia Ustroń
4:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Cukrownik Chybie
3:2
LKS Leśna
LKS Świt Cięcina
0:5
Beskid Skoczów
Maksymilian Cisiec
1:5
KS Wisła
LKS 99 Pruchna
0:1
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:1
LKS 99 Pruchna
Metal WG - Skałka Żabnica
0:0
Cukrownik Chybie
Beskid Skoczów
1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Soła Kobiernice
1:8
Maksymilian Cisiec
Kuźnia Ustroń
3:3
Czarni/Góral Żywiec
LKS Leśna
1:3
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
5:0
LKS Świt Cięcina
KS Wisła
7:0
Koszarawa Żywiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 99 Pruchna
5:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Koszarawa Żywiec
6:2
Soła Kobiernice
LKS Bestwina
3:0
Metal WG - Skałka Żabnica
Maksymilian Cisiec
1:0
LKS Leśna
Pasjonat Dankowice
1:3
Beskid Skoczów
Kuźnia Ustroń
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Cukrownik Chybie
4:3
Czarni/Góral Żywiec
LKS Świt Cięcina
3:3
KS Wisła
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
0:0
Koszarawa Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:0
Cukrownik Chybie
Metal WG - Skałka Żabnica
9:2
Maksymilian Cisiec
Beskid Skoczów
3:3
LKS 99 Pruchna
Soła Kobiernice
2:3
LKS Świt Cięcina
Kuźnia Ustroń
1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Czarni/Góral Żywiec
3:0
LKS Bestwina
KS Wisła
3:4
Pasjonat Dankowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości