Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
3:1
Kuźnia Ustroń
ROW 1964 Rybnik
1:3
GKS II Tychy
LKS Czaniec
2:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Decor Bełk
5:1
Orzeł Łękawica
LKS Bestwina
1:2
Spójnia Landek
Czarni/Góral Żywiec
0:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Turza Śląska
3:2
Unia Książenice
Drzewiarz Jasienica
- : -
Czarni Gorzyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:2
Piast II Gliwice
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:2
Unia Turza Śląska
GKS II Tychy
8:0
Czarni/Góral Żywiec
Spójnia Landek
4:2
Unia Książenice
LKS Bestwina
0:1
Decor Bełk
Drzewiarz Jasienica
2:1
Kuźnia Ustroń
Orzeł Łękawica
3:0
LKS Czaniec
ROW 1964 Rybnik
2:1
Czarni Gorzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
2:2
Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec
4:2
LKS Bestwina
Decor Bełk
0:3
Spójnia Landek
Unia Książenice
0:5
MRKS Czechowice-Dziedzice
Czarni/Góral Żywiec
2:3
Czarni Gorzyce
Unia Turza Śląska
0:3
GKS II Tychy
Drzewiarz Jasienica
0:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Piast II Gliwice
4:1
Orzeł Łękawica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Decor Bełk
2:1
LKS Czaniec
GKS II Tychy
4:1
Unia Książenice
Spójnia Landek
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina
1:3
Piast II Gliwice
Orzeł Łękawica
0:0
Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:3
ROW 1964 Rybnik
Czarni Gorzyce
3:1
Unia Turza Śląska
Kuźnia Ustroń
3:1
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
0:0
Decor Bełk
LKS Czaniec
2:2
Spójnia Landek
Czarni Gorzyce
0:3
Unia Książenice
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:0
GKS II Tychy
Drzewiarz Jasienica
2:1
LKS Bestwina
ROW 1964 Rybnik
3:3
Orzeł Łękawica
Czarni/Góral Żywiec
1:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska
2:3
Kuźnia Ustroń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Landek
1:1
GKS II Tychy
LKS Czaniec
0:0
Piast II Gliwice
Czarni Gorzyce
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Decor Bełk
5:0
Drzewiarz Jasienica
LKS Bestwina
5:1
ROW 1964 Rybnik
Kuźnia Ustroń
2:1
Unia Książenice
Orzeł Łękawica
2:0
Czarni/Góral Żywiec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
Unia Turza Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Spójnia Landek
ROW 1964 Rybnik
- : -
Decor Bełk
Unia Książenice
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
Kuźnia Ustroń
Czarni/Góral Żywiec
- : -
LKS Bestwina
Unia Turza Śląska
- : -
Orzeł Łękawica
Drzewiarz Jasienica
- : -
LKS Czaniec
GKS II Tychy
- : -
Czarni Gorzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek
- : -
Czarni Gorzyce
LKS Czaniec
- : -
ROW 1964 Rybnik
Decor Bełk
- : -
Czarni/Góral Żywiec
LKS Bestwina
- : -
Unia Turza Śląska
Kuźnia Ustroń
- : -
GKS II Tychy
Orzeł Łękawica
- : -
Unia Książenice
Piast II Gliwice
- : -
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Piast II Gliwice
Czarni Gorzyce
- : -
Kuźnia Ustroń
Unia Książenice
- : -
LKS Bestwina
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
Orzeł Łękawica
Czarni/Góral Żywiec
- : -
LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica
- : -
Spójnia Landek
GKS II Tychy
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska
- : -
Decor Bełk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Czarni/Góral Żywiec
LKS Czaniec
- : -
Unia Turza Śląska
Decor Bełk
- : -
Unia Książenice
LKS Bestwina
- : -
MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica
- : -
ROW 1964 Rybnik
Spójnia Landek
- : -
Kuźnia Ustroń
Orzeł Łękawica
- : -
GKS II Tychy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
Czarni Gorzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
- : -
Spójnia Landek
Czarni Gorzyce
- : -
Orzeł Łękawica
Unia Książenice
- : -
LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
Decor Bełk
Kuźnia Ustroń
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
- : -
Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska
- : -
Piast II Gliwice
GKS II Tychy
- : -
LKS Bestwina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Unia Książenice
ROW 1964 Rybnik
- : -
Czarni/Góral Żywiec
LKS Czaniec
- : -
MRKS Czechowice-Dziedzice
Decor Bełk
- : -
GKS II Tychy
LKS Bestwina
- : -
Czarni Gorzyce
Drzewiarz Jasienica
- : -
Unia Turza Śląska
Spójnia Landek
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Orzeł Łękawica
- : -
Kuźnia Ustroń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
Orzeł Łękawica
Czarni Gorzyce
- : -
Decor Bełk
Unia Książenice
- : -
Drzewiarz Jasienica
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
Piast II Gliwice
Kuźnia Ustroń
- : -
LKS Bestwina
Czarni/Góral Żywiec
- : -
Spójnia Landek
Unia Turza Śląska
- : -
ROW 1964 Rybnik
GKS II Tychy
- : -
LKS Czaniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
GKS II Tychy
ROW 1964 Rybnik
- : -
Unia Książenice
LKS Czaniec
- : -
Czarni Gorzyce
Decor Bełk
- : -
Kuźnia Ustroń
LKS Bestwina
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
- : -
Unia Turza Śląska
Drzewiarz Jasienica
- : -
MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek
- : -
Orzeł Łękawica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
- : -
Piast II Gliwice
Unia Książenice
- : -
Czarni/Góral Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
ROW 1964 Rybnik
Kuźnia Ustroń
- : -
LKS Czaniec
GKS II Tychy
- : -
Drzewiarz Jasienica
Orzeł Łękawica
- : -
LKS Bestwina
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
Decor Bełk
Unia Turza Śląska
- : -
Spójnia Landek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości