zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
3:0
Krupiński Suszec
Unia Turza Śląska
1:0
Tyski II Sport S.A
Iskra Pszczyna
2:1
Unia Racibórz
Forteca Świerklany
2:0
Drzewiarz Jasienica
GTS Bojszowy
1:0
Polonia Łaziska Górne
Jedność 32 Przyszowice
1:1
Gwarek Ornontowice
Spójnia Landek
1:0
GKS Radziechowy-Wieprz
ROW II 1964 Rybnik
1:3
Granica Ruptawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
2:0
ROW II 1964 Rybnik
Polonia Łaziska Górne
3:0
Spójnia Landek
Krupiński Suszec
1:0
Jedność 32 Przyszowice
Gwarek Ornontowice
2:0
GTS Bojszowy
Unia Turza Śląska
2:0
Forteca Świerklany
Drzewiarz Jasienica
2:1
Iskra Pszczyna
Unia Racibórz
0:1
Szczakowianka Jaworzno
Tyski II Sport S.A
5:1
Granica Ruptawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
3:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Szczakowianka Jaworzno
1:2
Drzewiarz Jasienica
Forteca Świerklany
1:3
Tyski II Sport S.A
Jedność 32 Przyszowice
4:3
Unia Racibórz
Spójnia Landek
1:1
Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy
1:1
Krupiński Suszec
ROW II 1964 Rybnik
2:2
Polonia Łaziska Górne
Iskra Pszczyna
1:2
Unia Turza Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
0:1
Tyski II Sport S.A
Polonia Łaziska Górne
1:2
Granica Ruptawa
Krupiński Suszec
1:0
Spójnia Landek
Gwarek Ornontowice
5:0
ROW II 1964 Rybnik
Drzewiarz Jasienica
0:1
Jedność 32 Przyszowice
Unia Racibórz
5:0
GTS Bojszowy
Unia Turza Śląska
3:0
Szczakowianka Jaworzno
Forteca Świerklany
0:0
Iskra Pszczyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
1:1
Gwarek Ornontowice
Szczakowianka Jaworzno
1:1
Forteca Świerklany
GKS Radziechowy-Wieprz
1:2
Polonia Łaziska Górne
Iskra Pszczyna
3:0
Tyski II Sport S.A
GTS Bojszowy
1:2
Drzewiarz Jasienica
Jedność 32 Przyszowice
1:2
Unia Turza Śląska
Spójnia Landek
0:3
Unia Racibórz
ROW II 1964 Rybnik
0:2
Krupiński Suszec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
0:0
Szczakowianka Jaworzno
Drzewiarz Jasienica
2:4
Spójnia Landek
Unia Racibórz
3:0
ROW II 1964 Rybnik
Tyski II Sport S.A
0:1
Polonia Łaziska Górne
Gwarek Ornontowice
4:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Krupiński Suszec
2:0
Granica Ruptawa
Unia Turza Śląska
3:0
GTS Bojszowy
Forteca Świerklany
5:3
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
1:2
Unia Racibórz
Szczakowianka Jaworzno
2:1
Tyski II Sport S.A
GKS Radziechowy-Wieprz
0:2
Krupiński Suszec
Polonia Łaziska Górne
3:1
Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy
2:1
Forteca Świerklany
Jedność 32 Przyszowice
2:2
Iskra Pszczyna
Spójnia Landek
1:2
Unia Turza Śląska
ROW II 1964 Rybnik
1:1
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
0:2
Jedność 32 Przyszowice
Krupiński Suszec
0:3
Polonia Łaziska Górne
Unia Turza Śląska
2:0
ROW II 1964 Rybnik
Iskra Pszczyna
6:0
GTS Bojszowy
Forteca Świerklany
0:1
Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica
0:0
Granica Ruptawa
Unia Racibórz
0:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Tyski II Sport S.A
2:3
Gwarek Ornontowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
0:1
Unia Turza Śląska
GKS Radziechowy-Wieprz
2:1
Drzewiarz Jasienica
Polonia Łaziska Górne
3:1
Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice
0:1
Krupiński Suszec
GTS Bojszowy
1:1
Szczakowianka Jaworzno
Jedność 32 Przyszowice
0:1
Tyski II Sport S.A
Spójnia Landek
1:1
Iskra Pszczyna
ROW II 1964 Rybnik
3:2
Forteca Świerklany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Spójnia Landek
Iskra Pszczyna
2:1
ROW II 1964 Rybnik
Drzewiarz Jasienica
3:1
Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz
5:0
Gwarek Ornontowice
Jedność 32 Przyszowice
1:2
GTS Bojszowy
Tyski II Sport S.A
5:1
Krupiński Suszec
Unia Turza Śląska
1:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Forteca Świerklany
1:2
Granica Ruptawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
3:0
Unia Turza Śląska
Granica Ruptawa
1:2
Iskra Pszczyna
GKS Radziechowy-Wieprz
3:2
Forteca Świerklany
Krupiński Suszec
2:0
Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice
2:1
Drzewiarz Jasienica
GTS Bojszowy
0:4
Tyski II Sport S.A
Spójnia Landek
0:0
Jedność 32 Przyszowice
ROW II 1964 Rybnik
0:6
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
3:3
Granica Ruptawa
Iskra Pszczyna
1:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Forteca Świerklany
1:3
Polonia Łaziska Górne
GTS Bojszowy
0:1
Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica
2:0
Krupiński Suszec
Jedność 32 Przyszowice
2:1
ROW II 1964 Rybnik
Tyski II Sport S.A
5:1
Unia Racibórz
Unia Turza Śląska
2:0
Gwarek Ornontowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
1:2
Jedność 32 Przyszowice
Polonia Łaziska Górne
1:0
Iskra Pszczyna
Krupiński Suszec
1:1
Unia Turza Śląska
Gwarek Ornontowice
0:0
Forteca Świerklany
Unia Racibórz
1:0
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
3:1
Tyski II Sport S.A
ROW II 1964 Rybnik
2:2
GTS Bojszowy
GKS Radziechowy-Wieprz
3:0
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
1:1
Polonia Łaziska Górne
Iskra Pszczyna
2:0
Gwarek Ornontowice
Forteca Świerklany
0:3
Krupiński Suszec
GTS Bojszowy
0:0
Granica Ruptawa
Jedność 32 Przyszowice
4:7
GKS Radziechowy-Wieprz
Spójnia Landek
1:2
ROW II 1964 Rybnik
Tyski II Sport S.A
0:3
Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska
2:1
Unia Racibórz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
0:3
Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz
1:0
GTS Bojszowy
Polonia Łaziska Górne
1:1
Jedność 32 Przyszowice
Krupiński Suszec
0:1
Iskra Pszczyna
Gwarek Ornontowice
1:1
Szczakowianka Jaworzno
Drzewiarz Jasienica
1:0
Unia Turza Śląska
Unia Racibórz
1:3
Forteca Świerklany
ROW II 1964 Rybnik
0:9
Tyski II Sport S.A
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
3:2
ROW II 1964 Rybnik
GKS Radziechowy-Wieprz
1:1
Spójnia Landek
Polonia Łaziska Górne
0:1
GTS Bojszowy
Krupiński Suszec
3:1
Szczakowianka Jaworzno
Gwarek Ornontowice
1:1
Jedność 32 Przyszowice
Drzewiarz Jasienica
0:1
Forteca Świerklany
Unia Racibórz
0:0
Iskra Pszczyna
Tyski II Sport S.A
2:1
Unia Turza Śląska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW II 1964 Rybnik
0:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Szczakowianka Jaworzno
2:2
Unia Racibórz
Iskra Pszczyna
2:1
Drzewiarz Jasienica
Forteca Świerklany
1:2
Unia Turza Śląska
GTS Bojszowy
3:1
Gwarek Ornontowice
Jedność 32 Przyszowice
1:1
Krupiński Suszec
Spójnia Landek
3:1
Polonia Łaziska Górne
Granica Ruptawa
3:1
Tyski II Sport S.A
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
2:2
ROW II 1964 Rybnik
Krupiński Suszec
0:0
GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice
0:2
Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica
3:1
Szczakowianka Jaworzno
Unia Racibórz
3:1
Jedność 32 Przyszowice
Tyski II Sport S.A
5:0
Forteca Świerklany
GKS Radziechowy-Wieprz
1:0
Granica Ruptawa
Unia Turza Śląska
2:1
Iskra Pszczyna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
3:1
Polonia Łaziska Górne
Szczakowianka Jaworzno
0:0
Unia Turza Śląska
Iskra Pszczyna
1:2
Forteca Świerklany
GTS Bojszowy
3:0
Unia Racibórz
Jedność 32 Przyszowice
0:4
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
0:1
Krupiński Suszec
ROW II 1964 Rybnik
3:0
Gwarek Ornontowice
Tyski II Sport S.A
0:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
5:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Krupiński Suszec
0:0
ROW II 1964 Rybnik
Gwarek Ornontowice
1:1
Granica Ruptawa
Unia Turza Śląska
6:1
Jedność 32 Przyszowice
Forteca Świerklany
0:0
Szczakowianka Jaworzno
Drzewiarz Jasienica
3:0
GTS Bojszowy
Unia Racibórz
3:1
Spójnia Landek
Tyski II Sport S.A
2:0
Iskra Pszczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
3:1
Krupiński Suszec
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Iskra Pszczyna
GKS Radziechowy-Wieprz
1:0
Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy
1:4
Unia Turza Śląska
Jedność 32 Przyszowice
0:0
Forteca Świerklany
Spójnia Landek
3:3
Drzewiarz Jasienica
Tyski II Sport S.A
0:1
Polonia Łaziska Górne
ROW II 1964 Rybnik
2:1
Unia Racibórz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
0:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Gwarek Ornontowice
1:4
Polonia Łaziska Górne
Unia Turza Śląska
2:1
Spójnia Landek
Iskra Pszczyna
2:1
Jedność 32 Przyszowice
Forteca Świerklany
0:2
GTS Bojszowy
Drzewiarz Jasienica
9:0
ROW II 1964 Rybnik
Unia Racibórz
1:3
Granica Ruptawa
Tyski II Sport S.A
2:3
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
2:0
Drzewiarz Jasienica
GKS Radziechowy-Wieprz
0:1
Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne
3:1
Krupiński Suszec
Gwarek Ornontowice
0:2
Tyski II Sport S.A
GTS Bojszowy
0:4
Iskra Pszczyna
Jedność 32 Przyszowice
1:0
Szczakowianka Jaworzno
Spójnia Landek
3:0
Forteca Świerklany
ROW II 1964 Rybnik
1:2
Unia Turza Śląska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
2:2
GTS Bojszowy
Krupiński Suszec
0:2
Gwarek Ornontowice
Unia Turza Śląska
2:2
Granica Ruptawa
Iskra Pszczyna
0:2
Spójnia Landek
Forteca Świerklany
1:2
ROW II 1964 Rybnik
Drzewiarz Jasienica
0:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Unia Racibórz
1:1
Polonia Łaziska Górne
Tyski II Sport S.A
5:1
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
0:0
Forteca Świerklany
GKS Radziechowy-Wieprz
0:2
Unia Turza Śląska
Polonia Łaziska Górne
5:0
Drzewiarz Jasienica
Krupiński Suszec
1:1
Tyski II Sport S.A
Gwarek Ornontowice
4:2
Unia Racibórz
GTS Bojszowy
0:2
Jedność 32 Przyszowice
Spójnia Landek
3:1
Szczakowianka Jaworzno
ROW II 1964 Rybnik
2:4
Iskra Pszczyna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
4:1
ROW II 1964 Rybnik
Iskra Pszczyna
2:2
Granica Ruptawa
Drzewiarz Jasienica
0:0
Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz
2:1
Krupiński Suszec
Jedność 32 Przyszowice
1:0
Spójnia Landek
Tyski II Sport S.A
0:1
GTS Bojszowy
Unia Turza Śląska
1:1
Polonia Łaziska Górne
Forteca Świerklany
0:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
1:2
Szczakowianka Jaworzno
GKS Radziechowy-Wieprz
3:1
Iskra Pszczyna
Polonia Łaziska Górne
6:3
Forteca Świerklany
Krupiński Suszec
0:1
Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz
2:2
Tyski II Sport S.A
Spójnia Landek
3:1
GTS Bojszowy
ROW II 1964 Rybnik
1:0
Jedność 32 Przyszowice
Gwarek Ornontowice
0:0
Unia Turza Śląska
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Unia Turza Śląska
3:2
Krupiński Suszec
Iskra Pszczyna
0:1
Polonia Łaziska Górne
Forteca Świerklany
1:0
Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy
4:1
ROW II 1964 Rybnik
Drzewiarz Jasienica
4:2
Unia Racibórz
Jedność 32 Przyszowice
3:2
Granica Ruptawa
Tyski II Sport S.A
1:1
Spójnia Landek
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Ruptawa
1:1
GTS Bojszowy
GKS Radziechowy-Wieprz
3:2
Jedność 32 Przyszowice
Polonia Łaziska Górne
5:1
Szczakowianka Jaworzno
Krupiński Suszec
5:0
Forteca Świerklany
Gwarek Ornontowice
1:0
Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica
2:0
Tyski II Sport S.A
Unia Racibórz
1:1
Unia Turza Śląska
ROW II 1964 Rybnik
1:4
Spójnia Landek
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
1:2
Gwarek Ornontowice
Unia Turza Śląska
2:2
Drzewiarz Jasienica
Iskra Pszczyna
2:1
Krupiński Suszec
Forteca Świerklany
1:1
Unia Racibórz
GTS Bojszowy
1:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Jedność 32 Przyszowice
1:1
Polonia Łaziska Górne
Spójnia Landek
2:2
Granica Ruptawa
Tyski II Sport S.A
2:3
ROW II 1964 Rybnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości