zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
3:0
Start Sierakowice
Quo Vadis Makoszowy
3:1
Wilki II Wilcza
Pogoń Ziemięcice
1:2
Burza Borowa Wieś
Ruch II Kozłów
1:5
LKS 45 Bujaków
Naprzód Łubie
3:2
Concordia II Knurów
Naprzód Świbie
5:0
Leśnik Łącza
Start Kleszczów
1:6
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
4:1
Pogoń Ziemięcice
Burza Borowa Wieś
5:0
Quo Vadis Makoszowy
Orzeł Stanica
6:0
Naprzód Łubie
Wilki II Wilcza
1:5
Naprzód Świbie
Start Sierakowice
9:0
Leśnik Łącza
Concordia II Knurów
8:1
Ruch II Kozłów
LKS 45 Bujaków
2:4
Start Kleszczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Łubie
0:2
Start Sierakowice
Orzeł Stanica
1:0
Ruch II Kozłów
Quo Vadis Makoszowy
1:1
KS Sośnica Gliwice
Pogoń Ziemięcice
1:0
LKS 45 Bujaków
Leśnik Łącza
1:4
Wilki II Wilcza
Naprzód Świbie
0:2
Burza Borowa Wieś
Start Kleszczów
1:5
Concordia II Knurów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
14:0
Leśnik Łącza
Naprzód Łubie
4:4
Ruch II Kozłów
Orzeł Stanica
2:0
Start Kleszczów
Concordia II Knurów
5:1
Pogoń Ziemięcice
LKS 45 Bujaków
9:3
Quo Vadis Makoszowy
KS Sośnica Gliwice
3:2
Naprzód Świbie
Start Sierakowice
6:3
Wilki II Wilcza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
5:1
Pogoń Ziemięcice
Start Kleszczów
4:0
Naprzód Łubie
Quo Vadis Makoszowy
1:3
Concordia II Knurów
Ruch II Kozłów
2:3
Start Sierakowice
Naprzód Świbie
1:2
LKS 45 Bujaków
Leśnik Łącza
0:15
KS Sośnica Gliwice
Wilki II Wilcza
0:6
Burza Borowa Wieś
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
4:0
Wilki II Wilcza
Start Sierakowice
0:1
Burza Borowa Wieś
Ruch II Kozłów
1:3
Start Kleszczów
Orzeł Stanica
1:4
Quo Vadis Makoszowy
Naprzód Łubie
2:2
Pogoń Ziemięcice
Concordia II Knurów
2:0
Naprzód Świbie
LKS 45 Bujaków
10:0
Leśnik Łącza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
0:7
KS Sośnica Gliwice
Quo Vadis Makoszowy
2:2
Naprzód Łubie
Leśnik Łącza
0:7
Concordia II Knurów
Orzeł Stanica
4:1
Naprzód Świbie
Start Kleszczów
3:2
Start Sierakowice
Pogoń Ziemięcice
3:0
Ruch II Kozłów
Wilki II Wilcza
2:10
LKS 45 Bujaków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kleszczów
3:1
Pogoń Ziemięcice
Start Sierakowice
3:3
KS Sośnica Gliwice
Ruch II Kozłów
1:2
Quo Vadis Makoszowy
Orzeł Stanica
5:0
Leśnik Łącza
Naprzód Łubie
2:5
Naprzód Świbie
Concordia II Knurów
5:1
Wilki II Wilcza
LKS 45 Bujaków
3:6
Burza Borowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
1:3
Concordia II Knurów
Orzeł Stanica
2:0
Wilki II Wilcza
Quo Vadis Makoszowy
1:2
Start Kleszczów
Naprzód Świbie
4:0
Ruch II Kozłów
Pogoń Ziemięcice
2:2
Start Sierakowice
Leśnik Łącza
1:6
Naprzód Łubie
KS Sośnica Gliwice
0:1
LKS 45 Bujaków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kleszczów
1:3
Naprzód Świbie
Start Sierakowice
1:0
LKS 45 Bujaków
Concordia II Knurów
2:4
KS Sośnica Gliwice
Ruch II Kozłów
7:1
Leśnik Łącza
Orzeł Stanica
1:5
Burza Borowa Wieś
Naprzód Łubie
1:0
Wilki II Wilcza
Pogoń Ziemięcice
0:1
Quo Vadis Makoszowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 45 Bujaków
1:1
Concordia II Knurów
Burza Borowa Wieś
5:4
Naprzód Łubie
Orzeł Stanica
0:2
KS Sośnica Gliwice
Naprzód Świbie
3:0*
Pogoń Ziemięcice
Quo Vadis Makoszowy
0:1
Start Sierakowice
Leśnik Łącza
1:3
Start Kleszczów
Wilki II Wilcza
4:0
Ruch II Kozłów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
1:2
LKS 45 Bujaków
Start Kleszczów
7:2
Wilki II Wilcza
Quo Vadis Makoszowy
2:2
Naprzód Świbie
Start Sierakowice
2:1
Concordia II Knurów
Ruch II Kozłów
2:7
Burza Borowa Wieś
Naprzód Łubie
0:5
KS Sośnica Gliwice
Pogoń Ziemięcice
3:1
Leśnik Łącza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Kozłów
1:9
KS Sośnica Gliwice
Burza Borowa Wieś
5:0
Start Kleszczów
Orzeł Stanica
5:1
Concordia II Knurów
Naprzód Świbie
0:3*
Start Sierakowice
LKS 45 Bujaków
4:0
Naprzód Łubie
Leśnik Łącza
2:4
Quo Vadis Makoszowy
Wilki II Wilcza
1:3
Pogoń Ziemięcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
1:0
Start Kleszczów
Concordia II Knurów
0:3
Naprzód Łubie
LKS 45 Bujaków
2:2
Ruch II Kozłów
Start Sierakowice
2:3
Orzeł Stanica
Wilki II Wilcza
0:5
Quo Vadis Makoszowy
Burza Borowa Wieś
10:2
Pogoń Ziemięcice
Leśnik Łącza
0:5
Naprzód Świbie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Kozłów
3:0
Concordia II Knurów
Start Kleszczów
7:3
LKS 45 Bujaków
Quo Vadis Makoszowy
1:3
Burza Borowa Wieś
Naprzód Łubie
0:4
Orzeł Stanica
Naprzód Świbie
2:0
Wilki II Wilcza
Pogoń Ziemięcice
3:4
KS Sośnica Gliwice
Leśnik Łącza
0:3
Start Sierakowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Knurów
0:3*
Start Kleszczów
KS Sośnica Gliwice
2:0
Quo Vadis Makoszowy
Ruch II Kozłów
1:1
Orzeł Stanica
Start Sierakowice
2:1
Naprzód Łubie
Burza Borowa Wieś
2:2
Naprzód Świbie
LKS 45 Bujaków
1:2
Pogoń Ziemięcice
Wilki II Wilcza
1:1
Leśnik Łącza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Świbie
4:3
KS Sośnica Gliwice
Start Kleszczów
4:2
Orzeł Stanica
Quo Vadis Makoszowy
3:0
LKS 45 Bujaków
Leśnik Łącza
0:8
Burza Borowa Wieś
Ruch II Kozłów
2:2
Naprzód Łubie
Pogoń Ziemięcice
3:0*
Concordia II Knurów
Wilki II Wilcza
0:1
Start Sierakowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
10:1
Wilki II Wilcza
KS Sośnica Gliwice
11:0
Leśnik Łącza
Start Sierakowice
2:1
Ruch II Kozłów
Naprzód Łubie
0:1
Start Kleszczów
Concordia II Knurów
0:3
Quo Vadis Makoszowy
LKS 45 Bujaków
2:1
Naprzód Świbie
Pogoń Ziemięcice
1:1
Orzeł Stanica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
4:3
Start Sierakowice
Naprzód Świbie
3:0
Concordia II Knurów
Start Kleszczów
- : -
Ruch II Kozłów
Quo Vadis Makoszowy
- : -
Orzeł Stanica
Pogoń Ziemięcice
- : -
Naprzód Łubie
Leśnik Łącza
- : -
LKS 45 Bujaków
Wilki II Wilcza
- : -
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
Burza Borowa Wieś
Start Sierakowice
5:2
Start Kleszczów
Ruch II Kozłów
6:2
Pogoń Ziemięcice
Naprzód Łubie
1:2
Quo Vadis Makoszowy
Concordia II Knurów
0:3
Leśnik Łącza
Naprzód Świbie
1:4
Orzeł Stanica
LKS 45 Bujaków
1:1
Wilki II Wilcza
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
3:1
LKS 45 Bujaków
Quo Vadis Makoszowy
1:0
Ruch II Kozłów
Leśnik Łącza
0:6
Orzeł Stanica
KS Sośnica Gliwice
1:1
Start Sierakowice
Naprzód Świbie
2:2
Naprzód Łubie
Pogoń Ziemięcice
1:1
Start Kleszczów
Wilki II Wilcza
0:3
Concordia II Knurów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości