zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
6:1
Skrzyczne Lipowa
Muńcuł Ujsoły
1:5
Bory Pietrzykowice
Podhalanka Milówka
9:2
Magórka Czernichów
Metal Węgierska Górka
4:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Pewel Mała
0:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Soła Rajcza
6:0
LKS Sopotnia
Koszarawa Babia Góra
2:2
Soła Żywiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Żywiec
1:1
LKS Pewel Mała
Bory Pietrzykowice
2:2
Podhalanka Milówka
LKS Sopotnia
0:2
Maksymilian Cisiec
GKS II Radziechowy-Wieprz
2:0
Skrzyczne Lipowa
Metal Węgierska Górka
6:0
Koszarawa Babia Góra
Magórka Czernichów
0:10
Soła Rajcza
Beskid Gilowice-Rychwałd
6:0
Muńcuł Ujsoły
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
1:2
Magórka Czernichów
Podhalanka Milówka
1:3
Beskid Gilowice-Rychwałd
Soła Żywiec
4:0
Muńcuł Ujsoły
LKS Pewel Mała
0:3
Metal Węgierska Górka
Soła Rajcza
3:0
Bory Pietrzykowice
Koszarawa Babia Góra
3:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
Skrzyczne Lipowa
5:1
LKS Sopotnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Żywiec
1:3
Podhalanka Milówka
Bory Pietrzykowice
3:0
Maksymilian Cisiec
Koszarawa Babia Góra
4:2
LKS Pewel Mała
Magórka Czernichów
2:2
Skrzyczne Lipowa
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:8
Soła Rajcza
Metal Węgierska Górka
8:1
Muńcuł Ujsoły
GKS II Radziechowy-Wieprz
5:0
LKS Sopotnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
1:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Podhalanka Milówka
1:2
Metal Węgierska Górka
LKS Pewel Mała
1:4
GKS II Radziechowy-Wieprz
Soła Rajcza
3:0
Soła Żywiec
Muńcuł Ujsoły
1:2
Koszarawa Babia Góra
Skrzyczne Lipowa
1:6
Bory Pietrzykowice
LKS Sopotnia
2:3
Magórka Czernichów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pewel Mała
3:4
Muńcuł Ujsoły
Soła Żywiec
1:2
Maksymilian Cisiec
Koszarawa Babia Góra
1:5
Podhalanka Milówka
GKS II Radziechowy-Wieprz
6:4
Magórka Czernichów
Beskid Gilowice-Rychwałd
3:0
Skrzyczne Lipowa
Metal Węgierska Górka
2:1
Soła Rajcza
Bory Pietrzykowice
7:1
LKS Sopotnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
4:2
LKS Pewel Mała
LKS Sopotnia
3:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
Soła Rajcza
4:1
Koszarawa Babia Góra
Muńcuł Ujsoły
1:3
GKS II Radziechowy-Wieprz
Maksymilian Cisiec
0:2
Metal Węgierska Górka
Magórka Czernichów
1:3
Bory Pietrzykowice
Skrzyczne Lipowa
4:0
Soła Żywiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzyczne Lipowa
2:4
Metal Węgierska Górka
LKS Pewel Mała
1:2
Soła Rajcza
Soła Żywiec
1:1
LKS Sopotnia
Koszarawa Babia Góra
7:5
Maksymilian Cisiec
Muńcuł Ujsoły
1:5
Podhalanka Milówka
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:2
Bory Pietrzykowice
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:2
Magórka Czernichów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
1:3
LKS Pewel Mała
Podhalanka Milówka
3:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Bory Pietrzykowice
2:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
Soła Rajcza
9:0
Muńcuł Ujsoły
Magórka Czernichów
4:0
Soła Żywiec
Skrzyczne Lipowa
1:4
Koszarawa Babia Góra
LKS Sopotnia
1:2
Metal Węgierska Górka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
2:1
Soła Rajcza
Metal Węgierska Górka
1:0
Magórka Czernichów
Bory Pietrzykowice
8:0
Soła Żywiec
Koszarawa Babia Góra
6:2
LKS Sopotnia
Muńcuł Ujsoły
1:0
Maksymilian Cisiec
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:0
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Pewel Mała
2:1
Skrzyczne Lipowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
1:5
Podhalanka Milówka
Bory Pietrzykowice
4:1
Metal Węgierska Górka
Soła Rajcza
5:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
Beskid Gilowice-Rychwałd
0:0
Soła Żywiec
Magórka Czernichów
1:4
Koszarawa Babia Góra
Skrzyczne Lipowa
6:2
Muńcuł Ujsoły
LKS Sopotnia
4:3
LKS Pewel Mała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
5:1
Skrzyczne Lipowa
Metal Węgierska Górka
4:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Pewel Mała
2:3
Magórka Czernichów
Soła Rajcza
8:1
Maksymilian Cisiec
Koszarawa Babia Góra
4:2
Bory Pietrzykowice
Muńcuł Ujsoły
2:6
LKS Sopotnia
GKS II Radziechowy-Wieprz
8:2
Soła Żywiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
1:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
Bory Pietrzykowice
6:1
LKS Pewel Mała
Soła Żywiec
1:4
Metal Węgierska Górka
Magórka Czernichów
5:1
Muńcuł Ujsoły
Skrzyczne Lipowa
0:3
Soła Rajcza
LKS Sopotnia
0:8
Podhalanka Milówka
Beskid Gilowice-Rychwałd
2:3
Koszarawa Babia Góra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
0:4
Podhalanka Milówka
Soła Żywiec
3:4
Koszarawa Babia Góra
Bory Pietrzykowice
2:0
Muńcuł Ujsoły
LKS Sopotnia
0:4
Soła Rajcza
Skrzyczne Lipowa
4:1
Maksymilian Cisiec
GKS II Radziechowy-Wieprz
0:2
Metal Węgierska Górka
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:2
LKS Pewel Mała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Rajcza
9:0
Magórka Czernichów
Maksymilian Cisiec
0:1
LKS Sopotnia
Koszarawa Babia Góra
2:4
Metal Węgierska Górka
Muńcuł Ujsoły
0:4
Beskid Gilowice-Rychwałd
Podhalanka Milówka
2:0
Bory Pietrzykowice
Skrzyczne Lipowa
1:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Pewel Mała
0:2
Soła Żywiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Gilowice-Rychwałd
0:3
Podhalanka Milówka
Bory Pietrzykowice
0:2
Soła Rajcza
Magórka Czernichów
0:0
Maksymilian Cisiec
Muńcuł Ujsoły
2:1
Soła Żywiec
LKS Sopotnia
1:0
Skrzyczne Lipowa
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:2
Koszarawa Babia Góra
Metal Węgierska Górka
1:0
LKS Pewel Mała
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Rajcza
3:0
Beskid Gilowice-Rychwałd
Maksymilian Cisiec
0:4
Bory Pietrzykowice
Muńcuł Ujsoły
1:2
Metal Węgierska Górka
Podhalanka Milówka
3:0
Soła Żywiec
Skrzyczne Lipowa
2:0
Magórka Czernichów
LKS Sopotnia
1:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Pewel Mała
1:3
Koszarawa Babia Góra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Gilowice-Rychwałd
3:2
Maksymilian Cisiec
Bory Pietrzykowice
2:2
Skrzyczne Lipowa
Koszarawa Babia Góra
2:2
Muńcuł Ujsoły
Magórka Czernichów
0:2
LKS Sopotnia
Soła Żywiec
1:4
Soła Rajcza
Metal Węgierska Górka
1:3
Podhalanka Milówka
GKS II Radziechowy-Wieprz
0:2
LKS Pewel Mała
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sopotnia
1:2
Bory Pietrzykowice
Soła Rajcza
3:2
Metal Węgierska Górka
Maksymilian Cisiec
1:3
Soła Żywiec
Magórka Czernichów
1:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
Muńcuł Ujsoły
4:2
LKS Pewel Mała
Skrzyczne Lipowa
2:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
Podhalanka Milówka
2:3
Koszarawa Babia Góra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pewel Mała
0:2
Podhalanka Milówka
Soła Żywiec
1:3
Skrzyczne Lipowa
Bory Pietrzykowice
2:0
Magórka Czernichów
Koszarawa Babia Góra
2:2
Soła Rajcza
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:3
Muńcuł Ujsoły
Beskid Gilowice-Rychwałd
4:5
LKS Sopotnia
Metal Węgierska Górka
5:0
Maksymilian Cisiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
5:0
Koszarawa Babia Góra
Podhalanka Milówka
6:1
Muńcuł Ujsoły
Metal Węgierska Górka
1:5
Skrzyczne Lipowa
Bory Pietrzykowice
2:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
Soła Rajcza
5:0
LKS Pewel Mała
Magórka Czernichów
2:3
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Sopotnia
4:1
Soła Żywiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pewel Mała
1:3
Maksymilian Cisiec
Metal Węgierska Górka
2:0
LKS Sopotnia
Soła Żywiec
6:1
Magórka Czernichów
Koszarawa Babia Góra
5:1
Skrzyczne Lipowa
Muńcuł Ujsoły
3:7
Soła Rajcza
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:6
Podhalanka Milówka
Beskid Gilowice-Rychwałd
0:5
Bory Pietrzykowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
0:11
Metal Węgierska Górka
LKS Sopotnia
3:3
Koszarawa Babia Góra
Maksymilian Cisiec
0:0
Muńcuł Ujsoły
Soła Żywiec
1:4
Bory Pietrzykowice
Soła Rajcza
3:0
Podhalanka Milówka
Skrzyczne Lipowa
1:2
LKS Pewel Mała
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Radziechowy-Wieprz
0:7
Soła Rajcza
Koszarawa Babia Góra
8:2
Magórka Czernichów
Muńcuł Ujsoły
2:4
Skrzyczne Lipowa
Podhalanka Milówka
3:2
Maksymilian Cisiec
Soła Żywiec
3:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Metal Węgierska Górka
1:1
Bory Pietrzykowice
LKS Pewel Mała
4:5
LKS Sopotnia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
0:3
Soła Rajcza
Beskid Gilowice-Rychwałd
0:4
Metal Węgierska Górka
Bory Pietrzykowice
3:2
Koszarawa Babia Góra
Magórka Czernichów
3:5
LKS Pewel Mała
Skrzyczne Lipowa
0:2
Podhalanka Milówka
LKS Sopotnia
3:4
Muńcuł Ujsoły
Soła Żywiec
3:10
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Rajcza
6:1
Skrzyczne Lipowa
Koszarawa Babia Góra
6:3
Beskid Gilowice-Rychwałd
Muńcuł Ujsoły
5:2
Magórka Czernichów
Podhalanka Milówka
8:0
LKS Sopotnia
Metal Węgierska Górka
7:1
Soła Żywiec
GKS II Radziechowy-Wieprz
6:1
Maksymilian Cisiec
LKS Pewel Mała
1:2
Bory Pietrzykowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości