Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
- : -
Orzeł II Łękawica
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
Metal WG - Skałka Żabnica
Koszarawa Babia Góra
- : -
Beskid Gilowice-Rychwałd
Sokół Słotwina
- : -
Maksymilian Cisiec
Jeleśnianka Jeleśnia
- : -
LKS Magura Bystra
Metal Węgierska Górka
- : -
Koszarawa Żywiec
SMS Żywiec
- : -
Skrzyczne Lipowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
Metal WG - Skałka Żabnica
- : -
Metal Węgierska Górka
Maksymilian Cisiec
- : -
Orzeł II Łękawica
Skrzyczne Lipowa
- : -
Koszarawa Babia Góra
Sokół Słotwina
- : -
SMS Żywiec
LKS Magura Bystra
- : -
Magórka Czernichów
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Żywiec
- : -
Maksymilian Cisiec
Magórka Czernichów
- : -
Koszarawa Żywiec
Metal Węgierska Górka
- : -
Beskid Gilowice-Rychwałd
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
Skrzyczne Lipowa
Orzeł II Łękawica
- : -
LKS Magura Bystra
Koszarawa Babia Góra
- : -
Sokół Słotwina
Jeleśnianka Jeleśnia
- : -
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Żywiec
- : -
Koszarawa Babia Góra
Koszarawa Żywiec
- : -
Orzeł II Łękawica
Metal WG - Skałka Żabnica
- : -
Magórka Czernichów
Maksymilian Cisiec
- : -
LKS Magura Bystra
Sokół Słotwina
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Skrzyczne Lipowa
- : -
Metal Węgierska Górka
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
- : -
Beskid Gilowice-Rychwałd
Metal Węgierska Górka
- : -
Sokół Słotwina
LKS Magura Bystra
- : -
Koszarawa Żywiec
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
SMS Żywiec
Orzeł II Łękawica
- : -
Metal WG - Skałka Żabnica
Koszarawa Babia Góra
- : -
Maksymilian Cisiec
Jeleśnianka Jeleśnia
- : -
Skrzyczne Lipowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Żywiec
- : -
Metal Węgierska Górka
Metal WG - Skałka Żabnica
- : -
LKS Magura Bystra
Maksymilian Cisiec
- : -
Koszarawa Żywiec
Sokół Słotwina
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
Orzeł II Łękawica
Koszarawa Babia Góra
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Skrzyczne Lipowa
- : -
Magórka Czernichów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
- : -
Metal WG - Skałka Żabnica
Magórka Czernichów
- : -
Sokół Słotwina
LKS Magura Bystra
- : -
Beskid Gilowice-Rychwałd
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
Maksymilian Cisiec
Orzeł II Łękawica
- : -
Skrzyczne Lipowa
Koszarawa Babia Góra
- : -
Metal Węgierska Górka
Jeleśnianka Jeleśnia
- : -
SMS Żywiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
- : -
Metal WG - Skałka Żabnica
Sokół Słotwina
- : -
Orzeł II Łękawica
SMS Żywiec
- : -
Magórka Czernichów
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
Metal Węgierska Górka
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
Koszarawa Żywiec
Koszarawa Babia Góra
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
Skrzyczne Lipowa
- : -
LKS Magura Bystra
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
- : -
Skrzyczne Lipowa
Metal WG - Skałka Żabnica
- : -
Beskid Gilowice-Rychwałd
Magórka Czernichów
- : -
Koszarawa Babia Góra
Metal Węgierska Górka
- : -
Maksymilian Cisiec
LKS Magura Bystra
- : -
Sokół Słotwina
Orzeł II Łękawica
- : -
SMS Żywiec
Jeleśnianka Jeleśnia
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
- : -
Beskid Gilowice-Rychwałd
Sokół Słotwina
- : -
Koszarawa Żywiec
Metal Węgierska Górka
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
SMS Żywiec
- : -
LKS Magura Bystra
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
Magórka Czernichów
Koszarawa Babia Góra
- : -
Orzeł II Łękawica
Skrzyczne Lipowa
- : -
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
- : -
SMS Żywiec
Metal WG - Skałka Żabnica
- : -
Sokół Słotwina
Magórka Czernichów
- : -
Metal Węgierska Górka
LKS Magura Bystra
- : -
Koszarawa Babia Góra
Orzeł II Łękawica
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
Skrzyczne Lipowa
Jeleśnianka Jeleśnia
- : -
Maksymilian Cisiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Maksymilian Cisiec
- : -
Skrzyczne Lipowa
Sokół Słotwina
- : -
Beskid Gilowice-Rychwałd
Metal Węgierska Górka
- : -
Orzeł II Łękawica
SMS Żywiec
- : -
Metal WG - Skałka Żabnica
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
LKS Magura Bystra
Koszarawa Babia Góra
- : -
Koszarawa Żywiec
Jeleśnianka Jeleśnia
- : -
Magórka Czernichów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Metal WG - Skałka Żabnica
- : -
Koszarawa Babia Góra
Magórka Czernichów
- : -
Maksymilian Cisiec
LKS Magura Bystra
- : -
Metal Węgierska Górka
Orzeł II Łękawica
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
SMS Żywiec
Skrzyczne Lipowa
- : -
Sokół Słotwina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości