zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pierściec
3:1
Morcinek Kaczyce
Wyzwolenie Simoradz
2:3
Beskid Skoczów
Promyk Golasowice
0:10
Iskra Iskrzyczyn
Strażak Dębowiec
3:0
LKS Zryw Bąków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
3:1
Strażak Dębowiec
Beskid Skoczów
8:0
Orzeł Zabłocie
LKS Zryw Bąków
1:3
Wyzwolenie Simoradz
Tempo Puńców
20:0
Promyk Golasowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
2:2
Iskra Iskrzyczyn
Promyk Golasowice
0:15
Błękitni Pierściec
Strażak Dębowiec
0:14
Tempo Puńców
Orzeł Zabłocie
3:3
LKS Zryw Bąków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pierściec
11:0
Strażak Dębowiec
Iskra Iskrzyczyn
1:2
Orzeł Zabłocie
Tempo Puńców
7:0
Wyzwolenie Simoradz
Morcinek Kaczyce
2:0
Beskid Skoczów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pierściec
7:0
Wyzwolenie Simoradz
Promyk Golasowice
2:2
Morcinek Kaczyce
Orzeł Zabłocie
1:7
Tempo Puńców
Beskid Skoczów
3:0
LKS Zryw Bąków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pierściec
0:0
Orzeł Zabłocie
Promyk Golasowice
0:7
Strażak Dębowiec
Morcinek Kaczyce
4:1
LKS Zryw Bąków
Iskra Iskrzyczyn
3:0
Beskid Skoczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
5:0
Promyk Golasowice
Strażak Dębowiec
1:7
Morcinek Kaczyce
LKS Zryw Bąków
1:1
Iskra Iskrzyczyn
Tempo Puńców
5:3
Beskid Skoczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
0:7
Orzeł Zabłocie
Strażak Dębowiec
3:2
Wyzwolenie Simoradz
Morcinek Kaczyce
8:0
Iskra Iskrzyczyn
Tempo Puńców
9:0
LKS Zryw Bąków
Błękitni Pierściec
0:1
Beskid Skoczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
1:4
Morcinek Kaczyce
Iskra Iskrzyczyn
0:5
Tempo Puńców
Orzeł Zabłocie
2:1
Strażak Dębowiec
LKS Zryw Bąków
0:7
Błękitni Pierściec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pierściec
5:0
Iskra Iskrzyczyn
Wyzwolenie Simoradz
3:0
Orzeł Zabłocie
Morcinek Kaczyce
2:3
Tempo Puńców
Promyk Golasowice
0:10
Beskid Skoczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
3:0
Morcinek Kaczyce
LKS Zryw Bąków
6:0
Promyk Golasowice
Tempo Puńców
5:0
Błękitni Pierściec
Beskid Skoczów
33:0
Strażak Dębowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
16:0
Promyk Golasowice
Morcinek Kaczyce
1:8
Błękitni Pierściec
LKS Zryw Bąków
0:3
Strażak Dębowiec
Beskid Skoczów
6:1
Wyzwolenie Simoradz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
3:4
LKS Zryw Bąków
Strażak Dębowiec
3:0
Iskra Iskrzyczyn
Promyk Golasowice
3:0
Tempo Puńców
Orzeł Zabłocie
1:7
Beskid Skoczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pierściec
11:0
Promyk Golasowice
Iskra Iskrzyczyn
1:3
Wyzwolenie Simoradz
LKS Zryw Bąków
2:3
Orzeł Zabłocie
Tempo Puńców
4:1
Strażak Dębowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
0:1
Tempo Puńców
Strażak Dębowiec
0:4
Błękitni Pierściec
Orzeł Zabłocie
3:2
Iskra Iskrzyczyn
Beskid Skoczów
6:0
Morcinek Kaczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
0:5
Błękitni Pierściec
Morcinek Kaczyce
6:0
Promyk Golasowice
Tempo Puńców
4:0
Orzeł Zabłocie
LKS Zryw Bąków
2:10
Beskid Skoczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
4:0
Promyk Golasowice
Orzeł Zabłocie
2:3
Błękitni Pierściec
Beskid Skoczów
13:1
Iskra Iskrzyczyn
LKS Zryw Bąków
0:1
Morcinek Kaczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
1:5
Wyzwolenie Simoradz
Iskra Iskrzyczyn
7:0
LKS Zryw Bąków
Morcinek Kaczyce
6:1
Strażak Dębowiec
Beskid Skoczów
1:0
Tempo Puńców
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
4:0
Strażak Dębowiec
Iskra Iskrzyczyn
3:0
Morcinek Kaczyce
Orzeł Zabłocie
7:1
Promyk Golasowice
LKS Zryw Bąków
0:6
Tempo Puńców
Beskid Skoczów
0:1
Błękitni Pierściec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pierściec
6:0
LKS Zryw Bąków
Strażak Dębowiec
1:5
Orzeł Zabłocie
Morcinek Kaczyce
1:2
Wyzwolenie Simoradz
Tempo Puńców
10:0
Iskra Iskrzyczyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
3:1
Błękitni Pierściec
Orzeł Zabłocie
4:1
Wyzwolenie Simoradz
Tempo Puńców
3:0
Morcinek Kaczyce
Beskid Skoczów
8:1
Promyk Golasowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
0:10
LKS Zryw Bąków
Morcinek Kaczyce
1:2
Orzeł Zabłocie
Błękitni Pierściec
3:2
Tempo Puńców
Strażak Dębowiec
0:14
Beskid Skoczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości