Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
1:3
Odra II Wodzisław Śląski
LKS ŻAR Szeroka
3:0*
LKS Rój
LKS Zwonowice
1:1
Polaris Żory
KS 27 Gołkowice
8:2
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
Inter II Krostoszowice
3:0*
MKS II Czerwionka
Jedność II Jejkowice
2:1
Forteca II Świerklany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 27 Gołkowice
6:0
Inter II Krostoszowice
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
4:1
Forteca II Świerklany
LKS Rój
2:6
Zryw Bzie
Polaris Żory
1:0
LKS Skrbeńsko
Odra II Wodzisław Śląski
12:0
Jedność II Jejkowice
MKS II Czerwionka
1:8
LKS Zwonowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
7:1
MKS II Czerwionka
LKS Zwonowice
3:5
KS 27 Gołkowice
Forteca II Świerklany
3:1
Odra II Wodzisław Śląski
Inter II Krostoszowice
2:5
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
Jedność II Jejkowice
3:0
LKS Rój
LKS ŻAR Szeroka
5:1
Polaris Żory
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 27 Gołkowice
2:1
LKS Skrbeńsko
LKS Rój
0:0
Forteca II Świerklany
Polaris Żory
0:0
Zryw Bzie
MKS II Czerwionka
1:4
LKS ŻAR Szeroka
Inter II Krostoszowice
1:3
LKS Zwonowice
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
0:3
Odra II Wodzisław Śląski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
7:0
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
LKS Skrbeńsko
3:1
Inter II Krostoszowice
LKS ŻAR Szeroka
2:5
KS 27 Gołkowice
Jedność II Jejkowice
3:2
Polaris Żory
Zryw Bzie
2:4
MKS II Czerwionka
Odra II Wodzisław Śląski
9:1
LKS Rój
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 27 Gołkowice
3:1
Zryw Bzie
Inter II Krostoszowice
4:5
LKS ŻAR Szeroka
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
5:0
LKS Rój
LKS Zwonowice
3:0
LKS Skrbeńsko
Polaris Żory
2:2
Forteca II Świerklany
MKS II Czerwionka
5:4
Jedność II Jejkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
6:1
Inter II Krostoszowice
LKS Skrbeńsko
2:5
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
LKS ŻAR Szeroka
1:5
LKS Zwonowice
Jedność II Jejkowice
3:5
KS 27 Gołkowice
Forteca II Świerklany
3:1
MKS II Czerwionka
Odra II Wodzisław Śląski
7:1
Polaris Żory
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
4:2
Zryw Bzie
LKS Skrbeńsko
5:3
LKS ŻAR Szeroka
KS 27 Gołkowice
1:2
Forteca II Świerklany
Inter II Krostoszowice
1:4
Jedność II Jejkowice
Polaris Żory
1:4
LKS Rój
MKS II Czerwionka
0:12
Odra II Wodzisław Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
2:2
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
LKS Rój
2:4
MKS II Czerwionka
Jedność II Jejkowice
5:2
LKS Zwonowice
Zryw Bzie
0:5
LKS Skrbeńsko
Forteca II Świerklany
7:1
Inter II Krostoszowice
Odra II Wodzisław Śląski
7:2
KS 27 Gołkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
1:4
Forteca II Świerklany
LKS Skrbeńsko
6:3
Jedność II Jejkowice
LKS ŻAR Szeroka
3:0
Zryw Bzie
KS 27 Gołkowice
19:0
LKS Rój
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
1:2
Polaris Żory
Inter II Krostoszowice
0:13
Odra II Wodzisław Śląski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
5:3
MKS II Czerwionka
Forteca II Świerklany
1:2
LKS Skrbeńsko
LKS Rój
2:1
Inter II Krostoszowice
Jedność II Jejkowice
5:2
LKS ŻAR Szeroka
Zryw Bzie
0:0
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
Odra II Wodzisław Śląski
7:1
LKS Zwonowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
5:6
Odra II Wodzisław Śląski
LKS ŻAR Szeroka
4:2
Forteca II Świerklany
LKS Zwonowice
9:1
LKS Rój
KS 27 Gołkowice
8:1
Polaris Żory
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
4:1
MKS II Czerwionka
Zryw Bzie
1:5
Jedność II Jejkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
1:2
Inter II Krostoszowice
LKS Rój
0:4
LKS Skrbeńsko
Jedność II Jejkowice
2:1
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
Forteca II Świerklany
5:2
Zryw Bzie
MKS II Czerwionka
1:1
KS 27 Gołkowice
Odra II Wodzisław Śląski
8:2
LKS ŻAR Szeroka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca II Świerklany
1:4
Jedność II Jejkowice
LKS Rój
4:6
LKS ŻAR Szeroka
GRANICA II Ruptawa - drużyna rezerw
1:5
KS 27 Gołkowice
MKS II Czerwionka
4:7
Inter II Krostoszowice
Polaris Żory
1:9
LKS Zwonowice
Odra II Wodzisław Śląski
6:0
Zryw Bzie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości