zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nierodzim
8:3
Beskid Skoczów
Strażak Dębowiec
2:0
Iskra Iskrzyczyn
Victoria Hażlach
6:1
LKS Ochaby 96
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
7:0
Strażak Dębowiec
LKS Ochaby 96
6:2
Promyk Golasowice
KS Nierodzim
1:4
Orzeł Zabłocie
Iskra Iskrzyczyn
0:9
Beskid Skoczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
Pauza
Morcinek Kaczyce
3:0*
Beskid Skoczów
Orzeł Zabłocie
8:0
Iskra Iskrzyczyn
Victoria Hażlach
3:2
KS Nierodzim
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ochaby 96
Pauza
Iskra Iskrzyczyn
2:3
Victoria Hażlach
Strażak Dębowiec
0:10
Beskid Skoczów
Morcinek Kaczyce
1:1
Orzeł Zabłocie
KS Nierodzim
10:1
Promyk Golasowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
2:4
Iskra Iskrzyczyn
Orzeł Zabłocie
9:0
Strażak Dębowiec
Victoria Hażlach
3:5
Morcinek Kaczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
1:1
Victoria Hażlach
Morcinek Kaczyce
13:0
Promyk Golasowice
Beskid Skoczów
0:3
Orzeł Zabłocie
KS Nierodzim
0:3
LKS Ochaby 96
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
Pauza
LKS Ochaby 96
6:1
Iskra Iskrzyczyn
Promyk Golasowice
2:4
Strażak Dębowiec
Victoria Hażlach
7:3
Beskid Skoczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nierodzim
Pauza
Promyk Golasowice
1:5
Beskid Skoczów
Morcinek Kaczyce
7:0
LKS Ochaby 96
Orzeł Zabłocie
4:1
Victoria Hażlach
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Hażlach
Pauza
Promyk Golasowice
1:3
Orzeł Zabłocie
LKS Ochaby 96
6:0
Strażak Dębowiec
KS Nierodzim
3:2
Iskra Iskrzyczyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
Pauza
Strażak Dębowiec
Pauza
LKS Ochaby 96
2:2
Beskid Skoczów
Morcinek Kaczyce
4:1
KS Nierodzim
Victoria Hażlach
7:3
Promyk Golasowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
Pauza
Iskra Iskrzyczyn
2:6
Morcinek Kaczyce
LKS Ochaby 96
1:4
Orzeł Zabłocie
KS Nierodzim
2:1
Strażak Dębowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
1:1
Strażak Dębowiec
LKS Ochaby 96
0:4
Victoria Hażlach
Beskid Skoczów
4:1
KS Nierodzim
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
1:2
LKS Ochaby 96
Strażak Dębowiec
4:1
Morcinek Kaczyce
Orzeł Zabłocie
13:0
KS Nierodzim
Beskid Skoczów
10:0
Iskra Iskrzyczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
0:6
Orzeł Zabłocie
KS Nierodzim
2:3
Victoria Hażlach
Beskid Skoczów
3:2
Morcinek Kaczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
2:3
KS Nierodzim
Orzeł Zabłocie
2:1
Morcinek Kaczyce
Victoria Hażlach
5:0
Iskra Iskrzyczyn
Beskid Skoczów
4:2
Strażak Dębowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
2:2
Promyk Golasowice
Strażak Dębowiec
0:2
Orzeł Zabłocie
Morcinek Kaczyce
0:3
Victoria Hażlach
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Hażlach
4:2
Strażak Dębowiec
Orzeł Zabłocie
0:1
Beskid Skoczów
Promyk Golasowice
0:3
Morcinek Kaczyce
LKS Ochaby 96
2:3
KS Nierodzim
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
2:4
LKS Ochaby 96
Strażak Dębowiec
4:3
Promyk Golasowice
Beskid Skoczów
0:4
Victoria Hażlach
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ochaby 96
2:6
Morcinek Kaczyce
Victoria Hażlach
3:2
Orzeł Zabłocie
Beskid Skoczów
7:0
Promyk Golasowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
2:1
KS Nierodzim
Strażak Dębowiec
0:2
LKS Ochaby 96
Orzeł Zabłocie
13:1
Promyk Golasowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ochaby 96
2:3
Beskid Skoczów
Promyk Golasowice
2:8
Victoria Hażlach
KS Nierodzim
1:1
Morcinek Kaczyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
3:3
KS Nierodzim
Morcinek Kaczyce
8:0
Iskra Iskrzyczyn
Orzeł Zabłocie
- : -
LKS Ochaby 96
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości