zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
0:23
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
1:0
Beskid Skoczów
Pasjonat Dankowice
0:8
Czarni/Góral Żywiec
Zapora Porąbka
3:2
LKS Goleszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
12:2
Gimnazjum Kozy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
Pasjonat Dankowice
Beskid Skoczów
1:6
Czarni/Góral Żywiec
LKS Goleszów
2:9
LKS Leśna
Gimnazjum Kozy
21:1
Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica
3:0
Zapora Porąbka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
3:1
Gimnazjum Kozy
Zapora Porąbka
0:6
Beskid Skoczów
Czarni/Góral Żywiec
7:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Podbeskidzie Bielsko-Biała
30:0
LKS Goleszów
LKS Leśna
2:3
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
0:1
LKS Leśna
Beskid Skoczów
2:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Goleszów
7:2
Błyskawica Drogomyśl
Gimnazjum Kozy
2:9
Czarni/Góral Żywiec
Drzewiarz Jasienica
3:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
0:6
Drzewiarz Jasienica
Pasjonat Dankowice
3:0
LKS Goleszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
6:0
Zapora Porąbka
LKS Leśna
1:0
Beskid Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
11:0
Gimnazjum Kozy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
1:0
Błyskawica Drogomyśl
Beskid Skoczów
1:0
Gimnazjum Kozy
LKS Goleszów
0:19
Czarni/Góral Żywiec
LKS Leśna
1:8
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
1:0
Pasjonat Dankowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
13:0
LKS Goleszów
Błyskawica Drogomyśl
1:12
LKS Leśna
Pasjonat Dankowice
10:1
Zapora Porąbka
Czarni/Góral Żywiec
3:1
Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0
Beskid Skoczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drzewiarz Jasienica
1:8
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
0:14
Czarni/Góral Żywiec
LKS Goleszów
1:9
Gimnazjum Kozy
Podbeskidzie Bielsko-Biała
11:1
Błyskawica Drogomyśl
LKS Leśna
1:2
Pasjonat Dankowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
0:14
Beskid Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
10:0
Zapora Porąbka
Pasjonat Dankowice
0:7
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
9:1
LKS Leśna
Gimnazjum Kozy
2:5
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
2:6
Pasjonat Dankowice
Zapora Porąbka
1:8
Gimnazjum Kozy
Beskid Skoczów
27:0
LKS Goleszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:2
Czarni/Góral Żywiec
LKS Leśna
0:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
23:0
Błyskawica Drogomyśl
LKS Goleszów
0:13
Drzewiarz Jasienica
Gimnazjum Kozy
4:1
LKS Leśna
Pasjonat Dankowice
2:2
Beskid Skoczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości