zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Landek
Pauza
Centrum Ligota
1:2
KS Międzyrzecze
LKS Mazańcowice
3:2
Sokół Zabrzeg
Zamek Grodziec Śląski
6:2
KS Bystra
Iskra Rybarzowice
4:2
Sokół Buczkowice
KS Rudzica
0:8
Czarni Jaworze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
Pauza
KS Międzyrzecze
11:0
KS Rudzica
Spójnia Landek
5:2
LKS Mazańcowice
Sokół Zabrzeg
0:4
Zamek Grodziec Śląski
Sokół Buczkowice
1:4
Centrum Ligota
KS Bystra
4:1
Iskra Rybarzowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mazańcowice
Pauza
Centrum Ligota
5:2
KS Bystra
KS Rudzica
3:5
Sokół Buczkowice
Czarni Jaworze
3:0
KS Międzyrzecze
Zamek Grodziec Śląski
0:0
Spójnia Landek
Iskra Rybarzowice
3:0
Sokół Zabrzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
Pauza
LKS Mazańcowice
1:4
Zamek Grodziec Śląski
Spójnia Landek
7:1
Iskra Rybarzowice
Sokół Zabrzeg
0:2
Centrum Ligota
Sokół Buczkowice
3:0
Czarni Jaworze
KS Bystra
5:0
KS Rudzica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Grodziec Śląski
Pauza
Centrum Ligota
2:3
Spójnia Landek
KS Międzyrzecze
10:2
Sokół Buczkowice
KS Rudzica
1:2
Sokół Zabrzeg
Czarni Jaworze
2:0
KS Bystra
Iskra Rybarzowice
0:3
LKS Mazańcowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
Pauza
LKS Mazańcowice
3:6
Centrum Ligota
KS Bystra
1:1
KS Międzyrzecze
Zamek Grodziec Śląski
3:1
Iskra Rybarzowice
Spójnia Landek
14:0
KS Rudzica
Czarni Jaworze
2:2
Sokół Zabrzeg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Rybarzowice
Pauza
KS Międzyrzecze
5:4
Sokół Zabrzeg
KS Rudzica
0:3
LKS Mazańcowice
Sokół Buczkowice
0:3
KS Bystra
Czarni Jaworze
7:0
Spójnia Landek
Centrum Ligota
1:4
Zamek Grodziec Śląski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bystra
Pauza
LKS Mazańcowice
1:1
Czarni Jaworze
Spójnia Landek
3:1
KS Międzyrzecze
Sokół Zabrzeg
2:1
Sokół Buczkowice
Zamek Grodziec Śląski
11:0
KS Rudzica
Iskra Rybarzowice
1:1
Centrum Ligota
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Ligota
Pauza
KS Rudzica
1:3
Iskra Rybarzowice
KS Międzyrzecze
0:3
LKS Mazańcowice
Sokół Buczkowice
0:6
Spójnia Landek
Czarni Jaworze
0:5
Zamek Grodziec Śląski
KS Bystra
2:2
Sokół Zabrzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zabrzeg
Pauza
Centrum Ligota
11:0
KS Rudzica
Zamek Grodziec Śląski
1:1
KS Międzyrzecze
LKS Mazańcowice
1:2
Sokół Buczkowice
Spójnia Landek
8:1
KS Bystra
Iskra Rybarzowice
5:1
Czarni Jaworze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rudzica
Pauza
KS Międzyrzecze
2:1
Iskra Rybarzowice
Sokół Zabrzeg
0:5
Spójnia Landek
Sokół Buczkowice
1:1
Zamek Grodziec Śląski
Czarni Jaworze
1:2
Centrum Ligota
KS Bystra
3:1
LKS Mazańcowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości