Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
6:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Trójka Czechowice
0:2
Krupiński Suszec
Tyski Sport S.A
11:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Lędziny
2:2
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Trójka Czechowice
0:17
Tyski Sport S.A
Krupiński Suszec
3:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
5:2
MKS Lędziny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
5:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała
0:8
Polonia Łaziska Górne
MKS Lędziny
4:2
Trójka Czechowice
Tyski Sport S.A
11:0
Krupiński Suszec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
11:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Trójka Czechowice
0:5
Rekord Bielsko-Biała
Krupiński Suszec
2:4
Polonia Łaziska Górne
Tyski Sport S.A
13:0
MKS Lędziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
2:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
1:9
Tyski Sport S.A
BKS Stal Bielsko-Biała
3:3
Trójka Czechowice
MKS Lędziny
3:1
Krupiński Suszec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
2:4
Polonia Łaziska Górne
MKS Lędziny
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Krupiński Suszec
4:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Tyski Sport S.A
19:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
0:5
Tyski Sport S.A
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:2
Trójka Czechowice
Rekord Bielsko-Biała
6:0
Krupiński Suszec
BKS Stal Bielsko-Biała
0:8
MKS Lędziny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
4:2
MKS Lędziny
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:1
Tyski Sport S.A
BKS Stal Bielsko-Biała
0:5
Rekord Bielsko-Biała
Krupiński Suszec
4:2
Trójka Czechowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Polonia Łaziska Górne
BKS Stal Bielsko-Biała
2:4
Krupiński Suszec
MKS Lędziny
2:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Tyski Sport S.A
8:0
Trójka Czechowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
10:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:6
Rekord Bielsko-Biała
Trójka Czechowice
3:1
MKS Lędziny
Krupiński Suszec
- : -
Tyski Sport S.A
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Łaziska Górne
- : -
Krupiński Suszec
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Trójka Czechowice
MKS Lędziny
0:5
Tyski Sport S.A
BKS Stal Bielsko-Biała
3:5
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
6:1
Polonia Łaziska Górne
Trójka Czechowice
3:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Krupiński Suszec
1:4
MKS Lędziny
Tyski Sport S.A
6:0
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
5:2
MKS Lędziny
Polonia Łaziska Górne
2:1
Trójka Czechowice
BKS Stal Bielsko-Biała
0:9
Tyski Sport S.A
Pniówek Pawłowice Śląskie
13:1
Krupiński Suszec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
0:5
Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Lędziny
9:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Krupiński Suszec
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Tyski Sport S.A
6:0
Polonia Łaziska Górne
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości