zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
6:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Zbrosławice
2:4
Unia Strzybnica
Polonia Bytom
5:1
Ruch Radzionków
Andaluzja Piekary Śląskie
5:0
Sokół Orzech
Tempo Stolarzowice
2:0
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
1:0
Sokół Orzech
Unia Strzybnica
1:5
TS Tarnowiczanka
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:5
Polonia Bytom
Ruch Radzionków
2:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
3:0*
Sokół Zbrosławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
5:3
Tempo Stolarzowice
Sokół Zbrosławice
5:4
Zgoda Repty Śląskie
Polonia Bytom
0:3*
Unia Strzybnica
Andaluzja Piekary Śląskie
9:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
1:3
Ruch Radzionków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zbrosławice
2:4
TS Tarnowiczanka
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Sokół Orzech
Ruch Radzionków
9:0
Zgoda Repty Śląskie
Tempo Stolarzowice
3:0*
Polonia Bytom
Unia Strzybnica
0:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
1:3
TS Tarnowiczanka
Polonia Bytom
10:0
Sokół Zbrosławice
Ruch Radzionków
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Andaluzja Piekary Śląskie
4:2
Tempo Stolarzowice
Sokół Orzech
1:1
Unia Strzybnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
1:2
Ruch Radzionków
TS Tarnowiczanka
2:4
Polonia Bytom
Sokół Zbrosławice
1:5
Andaluzja Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:0
Zgoda Repty Śląskie
Tempo Stolarzowice
0:0
Sokół Orzech
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
0:7
Polonia Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:3
Unia Strzybnica
Ruch Radzionków
5:0
Tempo Stolarzowice
Andaluzja Piekary Śląskie
6:2
TS Tarnowiczanka
Sokół Orzech
1:4
Sokół Zbrosławice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
2:2
Zgoda Repty Śląskie
TS Tarnowiczanka
2:3
Sokół Orzech
Sokół Zbrosławice
1:8
Ruch Radzionków
Polonia Bytom
1:6
Andaluzja Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
1:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
0:3
Andaluzja Piekary Śląskie
Unia Strzybnica
- : -
Tempo Stolarzowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:6
Sokół Zbrosławice
Ruch Radzionków
1:0
TS Tarnowiczanka
Sokół Orzech
1:0
Polonia Bytom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości