Organizacja dnia meczowego (dla kibiców)

Już jutro nasi piłkarze zmierzą się w bardzo prestiżowym meczu ligowym z byłym Mistrzem Polski, Polonią Bytom. Jako, że Bytomianie mają swoją bogatą historię i tradycję to mają także rzeszę wiernych kibiców, która wspiera ich na każdym meczu. Nie inaczej będzie jutro w Czańcu. Dlatego mamy dla Was garść niezbędnych informacji dotyczących rozmieszczenia na naszym stadionie podczas meczu z Polonią Bytom.

Dla kibiców z Bytomia zostanie przeznaczona cała trybuna tzw. "Kryta". Dlatego też kibice z Czańca nie będą mieli tego dnia wstępu na wyżej wymienioną trybunę. Dostępna będzie za to cała trybuna główna, posiadająca już w większości nowe krzesełka. W celu zakupienia biletu kibic będzie musiał udać się do głównej kasy, znajdującej się w głównej bramie zewnętrznej stadionu (dokładnie ta sama kasa, w której była prowadzona sprzedaż biletów gdy drużyna grała w III lidze). Następnie, chcąc udać się na główną trybunę, trzeba będzie przejść wzdłuż budynku klubowego od strony hali sportowej i za budynkiem udać się drogą bezpośrednio na wspomnianą trybunę.

W razie jakichkolwiek niedogodności bądź niewiedzy, zalecamy prosić o pomoc naszą służbę informacyjną, która w licznej obsadzie będzie tego dnia kierowała kibiców na właściwe sektory. Prosimy również o zabranie ze sobą dowodów osobistych bądź jakiegokolwiek innego dokumentu stwierdzającego tożsamość. Liczymy na to, że zawody zostaną przeprowadzone sprawnie, a po meczu wspólnie będziemy cieszyć się z trzech punktów wywalczonych przez naszą drużynę.

foto: BartFotoSport