"Zwycięstwo pozytywnie wpływa na morale zespołu"

Zapraszamy na komentarz trenera Wójcika podsumowujący wczorajszy sparing i nie tylko:

bojler1949: Na taki właśnie mecz jak dzisiaj czekaliśmy! Zwycięstwo z mocnym rywalem na pewno doda pewności naszym piłkarzom przed meczami o stawkę. Jak Pan oceni to spotkanie?

Mariusz Wójcik: Tak, zwycięstwo z dobrą drużyną na pewno cieszy i pozytywnie wpływa na morale w zespole. Moim zdaniem był to dobry mecz, szczególnie jeżeli uwzględnimy fakt, że rozgrywany po raz pierwszy na naturalnym boisku. Udało się przeprowadzić kilka składnych przemyślanych akcji, była dyscyplina taktyczna, ale były też błędy które musimy wyeliminować. Ogólny obraz był zaś taki że odnieśliśmy w pełni zasłużone zwycięstwo.

bojler1949: Zabrakło dzisiaj Kurpiosa i Nagiego. Jak poważne są ich urazy?

Mariusz Wójcik: Nagi nadal odczuwa lekki ból w kolanie, myślę że w tym tygodniu wróci do normalnych zajęć, natomiast Kurpios lekko naciągnął mięsień przywodziciela ale to nic poważnego.

bojler1949: Wracając do meczów o stawkę to już za tydzień czeka nas finał Pucharu Polski ze Spójnią Landek. Jak będziemy się przygotowywać w tym tygodniu do tego spotkania?

Mariusz Wójcik: Mecz pucharowy potraktujemy bardzo serio. Mikrocykl będzie wyglądał następująco. Poniedziałek i środa to dni wolne, wtorek to praca nad zdolnościami motorycznymi, oraz specjalistyczne zajęcia bramkarzy z trenerem Kubiczkiem, czwartek grupa zawodników ofensywnych będzie miała trening strzelecki, defensywa zaś formacyjny, piątek w Chełmku zajęcia techniczno taktyczne, w sobotę rozruch przedmeczowy , a w niedzielę wspomniany pojedynek.