"Bardzo liczę na umiejętności Daniela Sobasa"

Po raz kolejny poprosiliśmy trenera Wójcika o podsumowanie zakończonego tygodnia. Zobaczcie co Nasz coach powiedział o wczorajszym sparingu i jakie znaczenie będzie miał dla Naszej drużyny Daniel Sobas.

bojler1949: Za Nami kolejny tydzień przygotowań i kolejny zwycięski sparing. Jak Pan oceni ten tydzień i wczorjaszy mecz? Końcówka znów była dość chaotyczna. W czym tkwi problem?

Mariusz Wójcik: Zwycięstwo w sparingu na pewno cieszy, tym bardziej że przeciwnik personalnie prezentował się na prawdę fajnie. Bardziej jestem zadowolony jednak z naszej dobrej, konsekwentnej gry w pierwsze połowie, gdzie poza kilkoma błędami wyglądało to na prawdę dobrze. Niestety po 20 minutach drugiej połowy coś się zacięło. Myślę, że po prostu roszady personalne jakie poczyniłem szukając alternatywy dla Pawła Łosia na lewej obronie miały skutek odwrotny od założonego .

bojler1949: W mediach pojawiło się już nazwisko tajemniczego testowanego napastnika. My tez pozwolilliśmy sobie napisać o nim na stronie. Proszę przybliżyć w skrócie sylwetkę Daniela Sobasa.

Mariusz Wójcik: Daniel Sobas jest napastnikiem, który może występować zarówno na pozycji "10" jak i "9". Mimo młodego wieku ma już spore piłkarskie doświadczenie zdobywane nawet na wyższym szczeblu niż trzecia liga. My pozyskaliśmy go jako zawodnika rezerw Tyskiego klubu. Nie ukrywam, że bardzo liczę na umiejętności Daniela z których zespół i klub będą miały wiele satysfakcji, a sam zawodnik podniesie swoją wartość.

bojler1949: I standardowo, jakie LKS Czaniec ma plany na kolejny tydzień?

Mariusz Wójcik: Przyszły mikrocykl jest złożony miedzy innymi z dwóch gier kontrolnych. Pierwsza z nich w środę w Kluczborku z II-ligowym MKS, natomiast w sobotę w Świerklanach zmierzymy się z naszym rywalem ligowym z Pawłowic. Poniedziałek i wtorek to treningi na hali, czwartek będzie dniem wolnym, a w piątek trenujemy w Chełmku na sztucznej murawie.