LKS Czaniec ma już 66 lat! Podziękowania dla sponsorów!

Na przełomie stycznia i lutego powstał Nasz klub LKS Czaniec. Tak bowiem wynika z wielu źródeł i z wiadomości przekazywanych przez samych założycieli. Rok 2015 jest zatem 66 rokiem istnienia LKS Czaniec na piłkarskiej mapie Polski! Z tego miejsca chciałbym w imieniu Zarządu LKS Czaniec na czele z Prezesem Wojciechem Waligórą, administracji portalu internetowego, a także samych piłkarzy i całego sztabu szkoleniowego, złożyć najserdeczniejsze podziękowania na ręce tych, bez których nie dopisalibyśmy kolejnego roku do kart historii LKS Czaniec, a mianowicie dla sponsorów!

W zeszłym roku wspierali Nas:

LKS Czaniec to mały klub, ale z bogatą historią. Obecnie to najlepszy klub piłkarski Powiatu Bielskiego, obejmującego wszystkie miejscowości wokół miasta Bielsko-Biała. LKS gra w III lidze Opolsko-Śląskiej już trzeci sezon z rzędu i radzi sobie bardzo dobrze, zajmując w tym sezonie 10 miejsce, mając przy tym najmłodszy skład w całej lidze. LKS Czaniec to także młodzież. Posiadamy oficjalne trzy grupy młodzieżowe Juniorów Starszych, którzy zajmują 4 miejsce w swojej lidze, Trampkarzy Starszych, którzy są liderem swoich rozgrywek i mają duże szanse na awans do wyższej ligi, a także Młodzików Młodszych, które rywalizują z takimi szkółkami piłkarskimi jak TS Podbeskidzie, BBTS Podbeskidzie, BKS Bielsko-Biała, czy BTS Rekord Bielsko-Biała. Posiadamy też grupę młodzieżową 2006 i młodsi, która z powodzeniem radzi sobie w regionalnych turniejach.

W związku z tymi sukcesami, LKS Czaniec stał się w ciągu ostatnich lat mocno medialnym klubem Powiatu Bielskiego, ale i całego województwa Śląskiego. Zachęcamy zatem wszystkich obecnych sponsorów do wspierania rozwoju piłki nożnej w Naszym klubie, a także zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy! Szansa promocji jest duża!