"Dziękuję drużynie"

Zapraszamy na kolejny ciekawy wywiad z trenerem Mariuszem Wójcikiem:

bojler1949: Sporo się ostatnio działo w naszej drużynie. Po trzech z rzędu porażkach humory nie dopisywały i wtargnęła lekka niepewność. Zostawmy jednak te niepowodzenia i patrzmy w przód. Dzisiejsze zwycięstwo na pewno jest dla nas kolejnym ważnym krokiem do utrzymania.
Mariusz Wójcik: Faktycznie trzy porażki w ciągu tygodnia to nie jest sytuacja która buduje pewność siebie, chociaż uważam że niedzielny mecz w Bytomiu był na prawdę dobry w naszym wykonaniu i bardzo szkoda straconych tam punktów. Dlatego przed meczem z Ozimkiem starałem się umotywować zespół w ten sposób, aby ten mecz potraktować jako kluczowy w tej rundzie, czyli taki który w razie zwycięstwa praktycznie bo nie matematycznie zapewni utrzymanie i pozwoli naszej młodej drużynie bez zbędnych obciążeń walczyć o poprawienie lokaty. Zadanie udało się zrealizować i chce tą drogą za to podziękować mojej drużynie.

Nareszcie odżyli nasi napastnicy, którzy w komplecie wpisali się na listę strzelców. Czy będziemy częściej oglądać takie obrazki?
Można rzec nareszcie i to w bardzo odpowiednim momencie, czy będzie to normą nie wiem, dla mnie najważniejsze by bramki strzelała drużyna.

Gramy co trzy dni już do samego końca rozgrywek. Jak nasz zespół wytrzymuje trudny tak napiętego terminarza?
Musimy sobie z tym poradzić poprzez rozsądne szafowanie siłami. Jako trener na pozycjach na których mam takie możliwości będę rotował składem oby omijały nas kontuzje.

W sobotę kolejny mecz w Czańcu ze Skrą Częstochowa. Życzę powodzenia i obyśmy w dobrych humorach spędzili nadchodzący weekend.
Na pewno Skra postawi trudne warunki zrobimy jednak wszystko by ją pokonać i sprawić radość kibicom, których na razie w meczach u siebie nie rozpieszczamy.