Zapowiedź i obsada sędziowska 31 kolejki

Przed nami kolejna, 31 ligowa seria gier w III lidze opolsko-śląskiej. Po tygodniu przerwy i złapaniu oddechu dla większości drużyn, wchodzimy już w decydującą fazę tego sezonu.

Liderująca dwójka w najbliższy weekend powinna mieć łatwe zadanie. Polonia jedzie do Gracz na mecz ze Skalnikiem, a Odra do Ozimka, a zatem będą to pojedynki liderów z outsiderami. Trzeci w tabeli BKS Stal, zagra na wyjeździe z rezerwami Górnika Zabrze i będzie liczył na zwycięstwo po dwóch z rzędu remisach. Czwarte Zdzieszowice zagrają w Czarnowąsach ze Swornicą i może to być bardzo ciekawy pojedynek, bowiem oba zespoły są ostatnio w formie.

Ciekawie tez powinno być w Jastrzębiu i w Czańcu. GKS będzie podejmował, w derbach, Pniówek Pawłowice i na pewno powalczy o umocnienie się w ligowej tabeli. LKS Czaniec zagra natomiast ze Skrą Częstochowa, która jesienią gra w kratkę. Będzie to walka o utrzymanie swojej pozycji w ścisłym środku tabeli.

Szombierki Bytom, będą szukać swojej szóstej z rzędu wygranej w Rudzie Śląskiej, podczas meczu z Grunwaldem. Gospodarze na pewno nie odpuszczą, zwłaszcza że są uskrzydleni remisem przywiezionym z Opola. W Wesołej dojdzie do bardzo ważnego starcia dla Górnika i Polonii Łaziska. Goście muszą wygrać, jeśli myślą poważnie o utrzymaniu, a Wesoła jeśli straci punkty może już mieć walkę o ligowy byt z głowy. Rezerwy Piasta zagrają z rezerwami Podbeskidzia i dla tych pierwszych będzie to kolejny arcyważny mecz o utrzymanie. Na koniec zobaczymy spotkanie Rekordu Bielsko z rezerwami Ruchu Chorzów i w tym meczu możemy się spodziewać wszystkiego.

Poniżej pełny zestaw gier 31 kolejki i obsada sędziowska:

2015-05-10 15:00 GÓRNIK ZABRZE II SSA : BKS STAL BIELSKO - BIAŁA sędziuje: Szymon Skowroński
2015-05-09 17:00 LKS SKALNIK GRACZE : KS POLONIA BYTOM S.A. sędziuje: Mateusz Harazin
2015-05-09 17:00 KS MAŁAPANEW OZIMEK : OKS ODRA OPOLE sędziuje: Bartosz Bielaś
2015-05-09 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA : TS SZOMBIERKI BYTOM sędziuje: Jacek Babiarz
2015-05-09 17:00 LKS CZANIEC : RKS SKRA CZĘSTOCHOWA sędziuje: Wojciech Kretek
2015-05-09 17:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. : GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE sędziuje: Marcin Miśta
2015-05-09 17:00 KS GÓRNIK WESOŁA : KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE sędziuje: Łukasz Pytlik
2015-05-09 17:00 LZS SWORNICA CZARNOWĄSY : MKS RUCH ZDZIESZOWICE sędziuje: Piotr Skoczylas
2015-05-09 17:00 GKS PIAST II SA GLIWICE : TS PODBESKIDZIE II S.A. sędziuje: Marcin Zientek
2015-05-09 17:00 BTS REKORD : RUCH CHORZÓW II SA sędziuje: Łukasz Sowada