Frekwencja powinna rosnąć

Frekwencja powinna rosnąć

Za nami kolejna ankieta! Dziękujemy wszystkim za udział w niej i zachęcamy do udziału w kolejnych, które niebawem pojawią się na naszym portalu. Tym razem pytaliśmy Was, jak często bywacie na domowych meczach LKS Czaniec. Sprawdzaliśmy w ten sposób przywiązanie osób odwiedzających nasz portal do naszego klubu.

Nie zawiedliśmy się na Was, bo aż 87% osób biorących udział w ankiecie deklaruje, że jest na każdym spotkaniu domowym naszego klubu. Mamy nadzieję, że taki wynik przełoży się na frekwencję na naszym stadionie w kolejnych spotkaniach. Dziękujemy Wam zatem za to wsparcie i liczymy na waszą obecność podczas kolejnych spotkań, a kolejne już 29 kwietnia i to nie z byle kim. O godzinie 18.00 będziemy podejmować lidera naszej ligi i najpoważniejszego kandydata do awansu do II ligi, Odrę Opole. Na jesień potrafiliśmy urwać punkty liderowi na jego obiekcie, zresztą jako jedyna drużyna w lidze, i zremisować 2:2, zatem zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Niebawem na naszej stronie pojawi się kolejna ankieta i już teraz zapraszamy do aktywnego udziału w niej! Bądźcie czujni!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości