GKS Tychy - LKS Czaniec

1:2 (0:2)

25' Testowany napastnik, 30' Testowany napastnik, 76' ??

90'-KONIEC! Wygrywamy z rezerwami GKS Tychy wzmocnionymi pierwszoligowcami 2:1! Kolejne dwie bramki testowanego napastnika! Wieczorem zapraszamy na relację z dzisiejszego spotkania. Dziękujemy za uwagę!

90'-Praciak znów przed szansą, dobrze uderzył, jednak na posterunku był goalkeeper GKS-u.

89'-Gramy niedokładnie, ale nie dajemy wyjść Tyszanom za połowę.

89'-Kwaśniewski wychodził teraz na czystą pozycje, był faulowany. Nagi chciał szybko rozegrać, ale zagrał do bramkarza... .

88'-Teraz Praciak sam na sam! Dostał podanie po szybko rozegranym wolnym, jednak strzelił obok bramki.

87'-Fabisiak teraz rządzi i dzieli na środku boiska. Opanowaliśmy trochę grę.

85'-GKS Tychy coraz bardziej naciska. My gramy bardzo nerwowo.

84'-Kwaśniewski przejmuje piłkę w środku pola, wypuszcza Fabisiak, ten dośrodkowuje i... . Jeden z obrońców wyjaśnia sytuację. Szkoda tej akcji.

83'-Gospodarze zdecydowanie przejęli teraz inicjatywę.

82'-Było groźnie pod Naszą bramką... . Piękna klepka Tyszan i na Nasze szczęście testowany bramkarz wygrywa pojedynek sam na sam z napastnikiem gości.

81'-Nerwowo teraz na boisku.

80'-Niecelne dośrodkowanie Tyszan z bocznej strefy boiska.

78'-Już zmiana pozycji. A Arek Januszyk w Hejnale Kęty... . Oj będzie go Nam brakować. Ale to już inny temat, trochę bardziej amatorski, bo przecież to B-klasa :)

77'-Nagi z konieczności gra teraz na lewej stronie. Trener Wójcik testuje go na tej stronie. Nie wygląda to dobrze.

76'-GOL! Niestety tracimy bramkę. Rozklepana Nasza lewa strona, wrzutka w pole karne, a tam jeden z napastników opanował piłkę i bez problemu umieścił piłkę w bramce. Bramka stracona z niczego.

75'-Kilka bardzo dobrych wymian piłki Naszych piłkarzy. Jednak efektu w postaci strzału nie ma.

73'-Niedokładne dośrodkowanie.

72'-Będzie rzut rożny dla LKS Czaniec.

70'-Groźnie wchodził bokiem boiska zawodnik GKS-u. Na szczęście dobrze zablokował go testowany pomocnik.

68'-Niewiele dzieje się na boisku. Gra toczy się na połowie Tyszan.

66'-Piłka przeszła całe pole karne. Nikt jej nie dotknął, bramkarz gospodarzy rozpocznie od bramki.

66'-Łoś będzie dośrodkowywał z boku.

64'-Dobrze rozegrany rzut rożny, Fabisiak strzela z rogu pola karnego w krótki róg. Dobrze broni bramkarz.

63'-Testowany pomocnik zagrał teraz do Fabisiak na czystą pozycję. Ajj... odskoczyła piłka Fabiemu.

61'-Praciak znowu traci na 20 metrze od bramki Tychów.

59'-Teraz okazję do wrzutki miał Praciak. Jednak stracił, a szkoda bo dwóch Naszych było niepilnowanych w polu karnym.

58'-Teraz nonszalancko Gola. Dużo chaosu na boisku.

56'-Czterech zawodników z pierwszej drużyny gra dzisiaj w zespole GKS-u. Ogólnie 8 zawodników, którzy są dzisiaj na boisku w Tyskim zespole, trenuje z pierwszą drużyną.

55'-Fabisiak po składnej akcji strzela z ostrego kąta. Minimalnie nad bramką.

50'-Gra cały czas w środku boiska. Dużo walki!

46'-Zaczynamy drugą połowę. Nasz skład: Testowany bramkarz- Łoś, Testowany obrońca, Gola, Testowany obrońca- Gołuch, testowany pomocnik, testowany pomocnik, Kwaśniewski- Fabisiak, Praciak

45'-Przerwa

40'-Mecz całkowicie pod Naszą kontrolą.

30'-GOOOOOL! Znowu testowany napastnik. Wrzutka z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym. Najprzytomniej zachował się Testowany napastnik który pakuje piłkę do bramki!

25'-GOOOOOL! Testowany napastnik zdobywa bramkę dla LKSu. Świetna akcja Fabisiaka z Kwaśniewskim, ten drugi dośrodkowuje. Testowany napastnik dołożył tylko nogę!

20'-Spokojny mecz. Gra toczy się w środku pola.

13'-Testowany pomocnik wrzuca, strzela Hałat. Niecelnie.

10'-Teraz strzelał Żak. Boczna siatka.

7'-Pierwsza groźna okazja Tyszan. Ograni Nasi obrońcy, strzał w długi róg broni Kawaler, dobitka niecelna.

4'-Na razie piłkarskie szachy. Niewiele dzieje się na boisku.

1'-Zaczynamy

0'-Skład LKS Czaniec na pierwszą połowę spotkania: Kawaler- testowany obrońca, Gola, Żak, Łoś- Kwaśniewski, testowany pomocnik, Nagi, Hałat- Fabisiak, testowany napastnik.

0'-GKS Tychy pokonał Cracovię Kraków 3:1, a my czekamy już na Naszych piłkarzy, którzy lada moment rozpoczną rozgrzewkę. Za chwilę poznamy też skład LKS Czaniec na I połowę.

0'-Mamy już pewną informację! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00!

0'-Tymczasem BKS Stal Bielsko-Biała prowadzi w sparingu z Gwarkiem Ornontowice 3:0. W Tychach po 75 minutach 3:1 dla GKS-u. Dwie bramki Bąka, jedna Kowalczyka, a dla Cracovii trafił Kapustka po niezłej akcji Rakelsa. GKS Tychy gra też w 10 od paru minut. Wszystko wskazuje na to, że rozpoczniemy grać albo planowo o 13.30 albo nawet trochę później.

0'-Pięknie i słonecznie jest dzisiaj w Tychach! Warunki do grania będą wyśmienite. Tymczasem pierwszy zespół GKS Tychy po 63 minutach meczu prowadzi z Cracovią Kraków 2:1.

0'-Za nieco ponad 2h godziny początek spotkania. W Tychach bardzo słoneczna pogoda, temperatura około -7 stopni, ale dzięki odrobinie słońca nie jest aż tak bardzo odczuwalna. Do meczu powinno być jeszcze cieplej. Tymczasem zapraszamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego sparingu tutaj>>.

0'-Oczekując na dzisiejszy sparing zobaczcie Nasz najnowszy felieton: "Bierzcie przykład z Gladiatorów">>.

0'-Już dzisiaj około godziny 13:30 rozpocznie się piąty towarzyski mecz LKS Czaniec w zimowym okresie przygotowawczym 2015. Naszym rywalem będą rezerwy Tyskiego GKS występujące w katowickiej lidze okręgowej. Liczymy, że Tyszanie zagrają dzisiaj w składzie wzmocnionym piłkarzami pierwszej drużyny. Kto z nich wystąpi to okaże się po zakończeniu spotkania GKS Tychy - Cracovia Kraków, poprzedzającego Nasz pojedynek. Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE!