"Każdy mecz będzie o utrzymanie"

Po ostatnim meczu naszych seniorów z rezerwami Podbeskidzia, krótkiego wywiadu dla portalu SportoweBeskidy.pl, udzielił trener Ryszard Kłusek, który podsumował zwycięstwo 2:1, a także zapowiedział już jakie cele transferowe będzie miał nasz zespół przed początkiem przyszłego sezonu. Czy to może oznaczać, że trener Kłusek pozostanie w Czańcu na dłużej? Oby!

Ryszard Kłusek o meczu z TS II Podbeskidzie Wyrównany pojedynek. Goście podobali mi się, dobrze operowali piłką. Remis byłby zapewne wynikiem sprawiedliwym, ale wyrwaliśmy w końcówce rywalowi dwa punkty. Przez tydzień pracowaliśmy nad stałymi fragmentami gry, co przyniosło efekt – podkreśla Kłusek. – Aura nie sprzyjała. Ze względu na opady trenowaliśmy w Kobiernicach na bocznym boisku. Słowa uznania dla pani Irenki. Boisko zawsze było dobrze przygotowane.

Ryszard Kłusek o sezonie 2015/2016W lidze zagra 16 zespołów, 10 spadnie. Już pierwszy mecz będzie meczem o utrzymanie. Nie będzie miejsca na błędy, grę w kratkę. Każdy zespół myślący o utrzymaniu musi się wzmocnić, my również. Będziemy szukać pełnowartościowych młodzieżowców. Znam chłopaków grających w rezerwach Podbeskidzia. Jeśli będzie możliwość, kilku chciałbym ściągnąć do Czańca.

Oryginalny tekst tutaj>>

foto: Sebastian Szczytkowski