"Mecze z beniaminkami nie należą do najłatwiejszych"

Zanim rozpocznie się spotkanie w Piecach, gdzie w ramach trzeciej kolejki Haiz IV ligi śląskiej gr.II GKS Dąb Gaszowice podejmował będzie LKS Czaniec, mamy dla Was krótki wywiad jakiego nasz szkoleniowiec udzielił dla portalu SportoweBeskidy.pl. Trener Żak zapowiedział nadchodzącą kolejkę oraz odniósł się do dzisiejszego starcia z ekipą z Gaszowic:

"Mecze z beniaminkami nie należą do najłatwiejszych. Drużyna z Gaszowic zaimponowała mi swoją wolą walki i ambicją. Nawet jeśli mecz nie układał się po ich myśli, to gracze Dębu potrafili odrobić straty. Mam plan na to spotkanie i jeśli go zrealizujemy zdołamy przywieść trzy punkty z Gaszowic. Czy jesteśmy faworytem tych rozgrywek? Pracujemy solidnie z zespołem. Chcemy wygrywać każdy mecz i grać jak najlepiej."

Oby pomysł, jaki nasz trener ma na to spotkanie został w pełni zrealizowany. Jeśli nie dacie rady być dzisiaj z nami w Piecach, śledźcie naszą relację z meczu na facebooku i twitterze. Obiecujemy, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to mile Was zaskoczymy.

Pełną treść artykułu możecie znaleźć TUTAJ>>

foto: BartFotoSport