Młodziki lepsze w derbach! Trampkarze też górą!

W poprzednim tygodniu dobyły się dwa spotkania naszej młodzieży. Grali Młodzicy i Trampkarze Starsi. Oba zespoły zgodnie wygrały, a na uwagę zasługuje fakt, ze podopieczni Michała Trojaka pokonali w derbowym spotkaniu zespół Zapory Porąbka aż 10:0! Brawo, brawo, brawo LKS!!!

Liga D2 Młodzik Młodszy gr.6

LKS Czaniec 10:0 (2:0) Zapora Porąbka

Bramki: Kacper Kowaliczek (4', 56'), Nikodem Rozmus (27', 58'), Waldemar Wolf (31', 38'), Michał Presz (35', 49'), Michał Kołek (40'), Mikołaj Dyczek (57')

Od pierwszej minuty meczu drużyna LKS-u dyktowała warunki. Już na początku spotkania padła pierwsza bramka dla młodzików LKS-u. Gospodarze tego spotkania w pierwszej połowie stworzyli sobie mnóstwo sytuacji do strzelenia bramki lecz zawiodła skuteczność. Przed przerwa jednak zdołali strzelić drugiego gola. Kilkukrotnie w pierwszej odsłonie niebezpiecznymi akcjami odgryzała się drużyna gości.

Po przerwie obraz nie zmienił się. Zapora nie stworzyła sobie juŻ żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia gola poprzez dobrze i czujnie grającą obronę gospodarzy. Natomiast LKS zaaplikował przeciwnikom kolejne osiem bramek. Chwile po dziesiątym golu dla LKS-u sędzia zakończył spotkanie. To zwycięstwo pozwoliło wskoczyć naszym maluchom na drugie miejsce w tabeli! Brawo!

Aktualny terminarz z wynikami pozostałych spotkań ligi D2 można znaleźć tutaj: TERMINARZ I WYNIKI LIGI D2 MŁODZIKÓW GR.6

Liga C1 Trampkarzy Starszych gr.1

LKS Czaniec 3:0 (1:0) KS Rudzica

Bramki: Wojciech Stańczak 30', Sebastian Wiśniowski 50', Szymon Trojak 60'

Do bramki zdobytej w pierwszej części meczu przez Wojciecha Stańczaka, w drugiej połowie bramki dołożyli Sebastian Wiśniowski i Szymon Trojak. Trampkarze planowo pokonali zespół z Rudzicy i umocnili się w ligowej tabeli na drugim miejscu. Pozostałe wyniki i terminarz ligi C1 można znaleźć tutaj: TERMINARZ I WYNIKI LIGI C1 TRAMPKARZ STARSZY GR.1

Nasi juniorzy natomiast nie grali w minionym tygodniu, ponieważ pauzowali. Utrzymaliśmy jednak drugą pozycję w tabeli ligowej. Aktualne wyniki i terminarz ligi A1 Juniorów Starszych można znaleźć tutaj: TERMINARZ I WYNIKI LIGI A1 JUNIORÓW STARSZYCH GR.1