Młodziki zaczynają granie

Już w najbliższy weekend, a dokładnie w niedzielne przedpołudnie, nasza drużyna młodzików U12, prowadzona przez Michała Trojaka, rozpocznie nowy sezon rozgrywek WIOSNA 2015. Napisaliśmy nowy sezon, ponieważ w tej lidze rozgrywki toczą się w cyklu półrocznym. LKS Czaniec będzie rywalizował w lidze "D2 Młodzik Młodszy Gr.VI" z następującymi zespołami:

• LKS Zapora Porąbka;
  • LKS Pasjonat Dankowice;
  • GLKS Wilkowice;
  • MOSM Tychy II

Rozgrywki będą toczyć się w systemie dwurundowym, każdy z każdym i zakończą się 14.06.2015r. Najlepszy zespół awansuje do ligi ponad regionalnej młodzików.

Nasza młodzież rozpocznie rywalizację od pojedynku z zespołem LKS Pasjonat Dankowice na wyjeździe, początek tego meczu o godzinie 10.00.

Poniżej znajdziecie szczegółowy terminarz spotkań podopiecznych Michała Trojaka:

TERMINARZ D2 MŁODZIK MŁODSZY GR. VI