Nowe twarze w LKS Czaniec!

Mamy już oficjalne potwierdzenie czterech nowych graczy, którzy wiosną bronić będą barw LKS Czaniec. Cała czwórka to zawodnicy ze śląska, także o charakter możemy być spokojni. Umiejętności piłkarskie, na podstawie meczów kontrolnych, także pokazują, że wiosną możemy mieć z tych bardzo młodych chłopaków wiele pożytku. Oby tylko zaskoczyło w lidze! Oto nowe twarze w Naszym zespole:

DANIEL SOBAS

Data urodzenia: 20.05.1992r.

Wzrost/waga: 172cm / 64kg

Pozycja: napastnik

Kariera: MOSOM Tychy (juniorzy), Polonia Bytom (juniorzy), Polonia Bytom (ME), GKS Tychy, Rozwój Katowice, Ruch Radzionków, Calisia Kalisz, GKS II Tychy

RAFAŁ GRZECH

Data urodzenia: 21.06.1995r.

Wzrost/waga: 181cm / 65kg

Pozycja: pomocnik

Kariera: MOSOM Tychy (juniorzy), APAN GKS Tychy (juniorzy), Górnik Wesoła (Mysłowice)

MATEUSZ GRUSZKA