Ostatni sparing w małopolsce

Sezon ligowy zbliża się już coraz większymi krokami. Przed nami decydujące dwa i pół tygodnia w okresie przygotowawczym, oraz okres ostatnich sprawdzianów przed pierwszym spotkaniem o punkty. Kadra na rundę jesienną sezonu 2016/2017 została już niemal w pełni wyselekcjonowana, a piłkarze z każdym springiem powinni odzyskiwać powoli świeżość. W dniu dzisiejszym obecną formę podopiecznych Macieja Żaka sprawdzi piąty zespół ubiegłego sezonu IV ligi małopolskiej, Sosnowianka Stanisław Dolny. Będzie to także ostatni test mecz z rywalami z małopolski, bowiem przed nami dwa starcia z śląskimi ekipami, Góralem Żywiec i Sarmacją Będzin. Dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane na boisku rywala, a start meczu o godzinie 18.00.