"Pełne zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty"

Po dzisiejszym treningu aerobowym Nasi piłkarze czekają już na pierwszy tegoroczny sparing. My rozmawialiśmy z trenerem Wójcikiem. Zobaczcie czego będzie oczekiwał Nasz szkoleniowiec od spotkania z Beskidem Andrychów:

"Pierwszą grę kontrolną traktuję jako swoisty przegląd stanu posiadania, ze szczególnym uwzględnieniem poziomu indywidualnych umiejętności piłkarskich kandydatów do gry w naszym klubie jak również to jaki jest ich poziom przygotowania taktycznego. Z góry można założyć, że podczas gry będzie sporo nieporozumień gdyż spora grupa po raz pierwszy ze sobą będzie miała okazje współpracować na boisku, ale będę wymagał by grze towarzyszyło pełne zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty oraz walka o jak najlepszy wynik. Nie można tej gry na pewno traktować w kategoriach rywalizacji o miejsce w zespole gdyż takie cele będą przyświecać grą kontrolnym po wykrystalizowaniu się kadry zawodniczej na rundę wiosenną."

Spotkanie będzie rozgrywane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Chełmku,a rozpocznie się o godzinie 16:00. Zapraszamy!

Fot.: www.sportowasilesia.com