Wielki sukces portalu LKS Czaniec!

Niespełna miesiąc istnienia nowej strony LKS Czaniec, a już mamy najchętniej oglądany portal klubowy na Futbolowo.pl. Na koniec zeszłego tygodnia ukazała się aktualizacja liczby odsłon i w dniach od 21.12.2014r. do 18.01.2015r. portal http://lksczaniec.futbolowo.pl/ został odsłonięty 13 665 razy. Taka ilość odsłon daje Nam 2 miejsce w rankingu. Wyprzedza Nas tylko portal Lidzbarskiej Ligi Halowej. Trzecie miejsce przypadło Nidzickiej Lidze Halowej. Dopiero na 4 miejscu znajduje się kolejny portal typowo klubowy należący do KP Gdynia. W związku z tym portal LKS Czaniec jest obecnie najlepszą klubową stroną internetową na Futbolowo.pl!!!

Pragniemy, kolejny raz podziękować Wam za wsparcie!

Jednak, wszystko co najciekawsze dopiero przed Nami także zachęcamy do pozostania z Naszym portalem! A już za niedługo poznamy pierwsze ruchy transferowe w LKS Czaniec, być może pojawi się kolejny ciekawy felieton no i najważniejsze, będą relacje z meczów sparingowych LKS-u. Pierwsza już jutro wieczorem! Zapraszamy!