"To był remisowy pojedynek"

Wczoraj, tuż po meczu rozmawialiśmy z trenerem Mariuszem Wójcikiem. Zapraszamy na zapis tej rozmowy:

bojler1949: Nie udało się dzisiaj podtrzymać zwycięskiej passy, choć woli walki naszym piłkarzom nie można odmówić. Jaka była przyczyna dzisiejszej porażki?
Mariusz Wójcik:
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że zespół walczył okazało się to jednak za mało na przeciwnika który potwierdził że jest jednym z lepiej operujących piłką drużyn w naszej lidze. Wielu, z którymi rozmawiałem min. prowadzący zawody wyrażało opinie że był to remisowy pojedynek zwycięża jednak ten kto strzela o jedną bramkę więcej a ta sztuka udała się gościom.Wydaje mi się że decydującym momentem spotkania była strata drugiej bramki.

bojler1949: Przegrywamy drugi mecz z rzędu na własnym stadionie. To sytuacja dość niecodzienna, bo zwykle u siebie potrafiliśmy ogrywać nawet najlepszych.
M.W.:
W tej rundzie faktycznie nasze boisko do tej pory nie jest naszym atutem to przykre ale zrobimy wszystko aby tą sytuacje zmienić .

bojler1949: Po meczu wyszła na jaw dość ciekawa sytuacja. Jeden z zawodników gości nie znalazł się w protokole meczowym, a grał w spotkaniu. Jak Pan się do tego odniesie?
M.W.:
Nie czuję się kompetentną osobą do komentowania tego rodzaju zdarzeń po prostu na ten temat powinna się wypowiedzieć osoba która bardzo dobrze zna regulamin.

bojler1949: Przed nami kilka dni na poprawienie błędów i kolejne ważne spotkanie z rezerwami Górnika Zabrze. Jakie zatem plany treningowe ma Pan dla naszych zawodników?
M.W.:
Zgadza się kolejny trudny mecz już w sobotę i musimy zrobić wszystko aby zainkasować komplet punktów .Rywal jest naszym bezpośrednim sąsiadem w tabeli co tylko potęguje wagę tego spotkania .Środa to dzień wolny natomiast czwartek to trening o średnim zakresie intensywności z elementami techniczno taktycznymi a piątek to rozruch przedmeczowy.