Trampkarze gromią, a juniorzy zwyciężają zgodnie z planem !

Nasza młodzież poradziła sobie dzisiaj bez większych problemów z rówieśnikami z Kobiernic. Trampkarze pokonali swoich przeciwników aż 12:2 (7:1), a bramki zdobyli: 4x Szymon Mrowiec, 3x Maciej Papież, 2x Sebastian Wiśniowski, Nikodem Rozmus oraz Waldemar Wolf. Natomiast juniorzy swój mecz wygrali 3:0 (1:0). Bramki dla podopiecznych Macieja Żaka zdobyli: 2x Alan Kamiński oraz Patryk Kolber. Relacja z meczu juniorów wkrótce.

2. kolejka - V Liga Okręgowa C1 trampkarz gr. I:
LKS Czaniec -
Soła Kobiernice12:2(7:1)

Skład trampkarzy: Mateusz Janik - Kacper Mrowiec(41. min, Mikołaj Majdak), Konrad Stwora, Jakub Chowaniec, Daniel Stwora - Waldemar Wolf, Maciej Papież, Szymon Trojak, Szymon Mrowiec - Nikodem Rozmus, Sebastian Wiśniowski (kpt)
Trener: Maciej Żak

_____________________________________________________________________________________________________

Napędzeni wynikiem trampkarzy na swoje spotkanie o godzinie 12:00 wyszli juniorzy. Obydwie drużyny zapowiadały przed spotkaniem walkę o trzy punkty, remis tutaj nikogo nie satysfakcjonował. Obydwie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze, zapowiadał się więc ciekawy pojedynek.

W podstawowej "11" LKS-u Czaniec, w porównaniu z pierwszym spotkaniem, nastąpiła jedna zmiana: Dwornika w bramce zastąpił Bartłomiej Gałosz. Ponownie za to mecz na ławce rozpoczął kontuzjowany Damian Majdak. Po kontuzji nie widać za to śladu w przypadku Alana Kamińskiego, który sezon zaczął z wysokie "C". Najpierw zwycięska bramka w pierwszym meczu a teraz świetne rozpoczęcie kolejnego. W 14 minucie w sytuacji sam na sam pewnie udało mu się otworzyć wynik. Zawodnicy Soły protestowali że był spalony, na nic jednak to się zdało - sędzia wskazał na środek boiska. W 20 minucie napastnik naszego zespołu mógł już mieć na koncie dwie bramki, świetnie jego strzał jednak obronił bramkarz Soły. Dobrze w tej sytuacji zachował się Wesołek, który dobrze przedłużył dośrodkowanie. Chwilę później minimalnie obok bramki strzelał Karol Kolber, którego dzisiaj piłka ewidentnie szukała w polu karnym. W pierwszej połowie szansę na bramkę miał także Daniel Marczak. W czasie jego indywidualnej akcji można było bić brawo... aż do momentu strzału.

By oszczędzić sobie nerwów jak w poprzednim meczu z Bestwinką, od początku drugiej połowy nasi zawodnicy szukali sposobności by strzelić kolejne bramki. W 63 minucie sposób znalazł Patryk Kolber. Jego strzał zza pola karnego wydawał się z pozoru nie trudny, piłka jednak tuż przed bramkarzem skozłowała i kompletnie go zmyliła. Dwie minuty później mogło być już 3:0, z najbliższej odległości nie trafił jednak Kamiński. Co się jednak odwlecze to nie uciecze. W 79 minucie po dograniu Gałuszki, tym razem Kamiński już nie miał żadnych problemów ze zdobyciem bramki. W między czasie jeszcze prawdziwe "wejście smoka" mógł zaliczyć Wojciech Romik, jego strzał znakomicie obronił jednak bramkarz.