Trampkarze z kolejnym mistrzostwem!

Piątkowe przedpołudnie w dniu Święta Niepodległości miało być wielkim wydarzeniem dla naszego zespołu trampkarzy. Po czerwcowym awansie do topowej grupy IV ligi okręgowej, przed zespołem prowadzonym przez Michała Trojaka pojawiła się szansa awansu na szczebel wojewódzki. Potrzebne było zwycięstwo z ekipą Sokoła Buczkowice. Od samego początku nasz zespół dominował i do przerwy prowadził już 2:0. Chwila rozprężenia przyszła tylko po zdobyciu czwartej bramki, kiedy to goście zdobyli dwa gole. Jednak ostatnie słowo należało do naszego zespołu, który ostatecznie wygrał ten mecz 5:2 i przypieczętował awans do III ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych, w której będzie rywalizował już wiosną! Brawo dla całego zespołu oraz dla trenerów: Macieja Żaka, który prowadził tą drużynę do końca czerwca i Michała Trojaka, który objął szkolenie naszych trampkarzy w lipcu! GRATULACJE!

11.11.2016 r., godzina 09.00, Czaniec, IV liga okręgowa C1

LKS Czaniec - Sokół Buczkowice 5:2 (2:0)

Bramki: 30' Mrowiec, 31' Zacny A., 40', 70' Chowaniec, 49' Wolf - 51' Gruszecki, 67' Trzopek

Skład LKS Czaniec: Drabek, Burzej, Chowaniec, Kołek, Mrowiec, Rozmus, Stwora D., Stwora K., Trojak, Wolf, Zacny A. oraz Surma i Zacny K.

WYNIKI WSZYSTKICH SPOTKAŃ IV LO C1 JESIEŃ 2016 >>

KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK >>