Trenerski dwugłos po meczu Podbeskidzie-Czaniec

Portal SportoweBeskidy.pl porozmawiał po niedzielnym spotkaniu z trenerami rezerw Podbeskidzia i LKS-u Czaniec. Zobaczcie jak zwycięstwo naszej drużyny zostało przez nich skomentowane:

Maciej Żak (trener LKS Czaniec): Druga połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra, naprawdę. Zawodnicy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i wygrali ten mecz. Zespół zasłużył na spore słowa uznania, bo pokonać rozpędzone Podbeskidzie to nie była łatwa sprawa. Pokazaliśmy w trudnych momentach zespół, co bardzo cieszy.

Piotr Bogusz (trener TS II Podbeskidzie): W niedzielę myślę, że przede wszystkim zabrakło nam boiskowego wyrachowaniaoraz dojrzałości i determinacji w dążeniu do zwycięstwa. Z zawodników "wyszedł" jeszcze wiek juniora i to było widać. Przegraliśmy ten mecz w głównej mierze w środku pola, bo to tam oddaliśmy rywalowi pole do popisu. Szkoda, że w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy dwóch dobrych okazji, bo mecz mógłby potoczyć się inaczej. Nie załamujemy się jednak. Naszym celem jest ogrywanie młodzieży, a taki zimn prysznic dobrze im zrobi.

Cały tekst znajdziecie TUTAJ >>

foto: BartFotoSport