Udanie rozpocząć ligową wiosnę!

foto: BartFotoSport

Okres przygotowawczy już za nami, sparingi zakończone, czas więc zweryfikować formę, jaką udało się w tym czasie osiągnąć zawodnikom. Tak, już jutro wracają oficjalne rozgrywki IV ligi śląskiej w grupie II. W premierowym spotkaniu 18 serii gier, podopieczni Macieja Żaka zagrają z Wilkami Wilcza.

Zespół popularnych "Wilków" będzie po raz pierwszy gościł na naszym stadionie w swojej historii. Wilki Wilcza zostały założone w 1948 roku i przybrały barwy niebieskie. IV liga to najwyższy poziom na jakim klub grał w swojej historii, a przypomnijmy, że ten zespół jest beniaminkiem ligi. W swoich dotychczasowych występach w bieżących rozgrywkach ligowych, Wilcza zgromadziła 26 punktów, wygrywając osiem spotkań. dwa remisując i siedem przegrywając. Taki bilans daje "Wilkom" wysokie, ósme miejsce w ligowej stawce. W pierwszym meczu pomiędzy obiema ekipami, górowała nasza drużyna, wygrywając 2:0.

O okresie przygotowawczym naszych jutrzejszych goście trudno szukać informacji, więc skupimy się na występach ligowych. Bowiem "Wilki" kończyły rundę jesienną bardzo udanie, wygrywając trzy ostatnie spotkania. Nasz zespół również miał efektowną końcówkę, wygrywając cztery starcia z rzędu, a w całej rundzie jesiennej wygraliśmy tych spotkań jedenaście, dwa zremisowaliśmy, a cztery przegraliśmy, co dało nam trzecie miejsce, z dorobkiem 35 oczek i tylko punktem straty do lidera rozgrywek, LKS-u Bełk. O okresie przygotowawczym naszego zespołu pisaliśmy w osobnym artykule: link TUTAJ>>.

A więc czeka nas interesująca inauguracja wiosennych zmagań tak więc z niecierpliwością czekamy już na pierwszy gwizdek jutrzejszego spotkania. Początek o godzinie 15.00! Do boju LKS!

11.03.2017 r., godzina 15.00, Czaniec, 18 kolejka IV ligi śląskiej gr. II

LKS Czaniec - Wilki Wilcza

sędziuje: Rafał Rokosz (Siemianowice Śląskie)

Rozkład pozostałych gier 18 kolejki IV ligi śląskiej gr. II:

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 12 marca, 15:00
Gwarek Ornontowice - Beskid 09 Skoczów 11 marca, 15:00