Ważne mecze młodzieży

Już jutro nasi trampkarze i juniorzy rozegrają swoje kolejne spotkania tej wiosny, w ramach 12 kolejki. Po ostatnim weekendzie oba nasze zespoły zajmują drugiej miejsca w swoich grupach i bardzo chcielibyśmy, żeby utrzymały swoje wysokie pozycje. Jutro ich rywalem będzie zespół Wilamowiczanki Wilamowice i po raz pierwszy w tym roku zagramy na wyjeździe.

O godzinie 10.00 na boisko wybiegną trampkarze. którzy po zeszłotygodniowym zwycięstwie 2:1 z Sokołem Hecznarowice, depczą po piętach liderowi z Pisarzowic,mając tylko dwa oczka straty. Wilamowice zajmują w ligowej tabeli piąte miejsce i tracą do naszego LKSu aż 7 punktów, jednak tydzień temu pokonali oni na wyjeździe KS Bestwinkę aż 7:1 tak więc spodziewać się należy kolejne trudnej przeprawy.

Poniżej szczegółowa rozpiska 12 kolejki ligi C1 Trampkarzy Starszych gr.1:

02.05.2015 godz. 10.00

LKS Przełom Kaniów-LKS Bestwina

KS Rudzica-KS Bestwinka

LKS Sokół Hecznarowice-LKS Pionier Pisarzowice

Wilamowiczanka-LKS Czaniec

LKS Soła Kobiernice-LKS Groń Bujaków

O godzinie 12.00 swój mecz rozpoczną juniorzy. Nasz zespół po zwycięstwie 3:0 nad mocnym Sokołem Hecznarowice wskoczył dość niespodziewanie na drugie miejsce w tabeli. Co prawda strata do lidera wynosi aż 9 oczek, ale w tej lidze wszystko jeszcze może się zdarzyć, więc warto walczyć o jak najwyższe miejsca. Nasz rywal zajmuje również wysokie, 4 miejsce ze stratą tylko dwóch punktów do naszej drużyny. W zeszłym tygodniu Wilamowice poległy w Bestwince 4:2, ale jutrzejszy mecz będzie kolejny z gatunku "wagi ciężkiej" dla naszych juniorów.

Poniżej szczegółowa rozpiska 12 kolejki ligi A1 Juniorów Starszych gr.1:

02.05.2015 godz. 12.00

LKS Przełom Kaniów-LKS Bestwina

LKS Soła Kobiernice-LKS Groń Bujaków

LKS Sokół Hecznarowice-LKS Pionier Pisarzowice

Wilamowiczanka-LKS Czaniec

KS Bestwinka- pauzuje

Trzymajmy więc kciuki za naszą młodzież, aby utrzymała swoje świetne drugie miejsca w ligowej tabeli i aby zainkasowała kolejne trzy punkty. Wszystkich serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkania! Do boju LKS!!!