Wolny los w 1/8 Pucharu Polski

Już dzisiaj odbędą się spotkania pierwszej rundy (1/8 finału) Pucharu Polsko na szczeblu wojewódzkim. Przypominamy, że po pokonaniu Spójni Landek w finale PP Podokręgu Bielsko-Biała, nasz LKS Czaniec będzie rozgrywał zawody właśnie na szczeblu wojewódzkim. W pierwszej rundzie dostaliśmy wolny los i awansowaliśmy od razu do 1/4 finału, który odbędzie się 20 maja. Wolny los jest spowodowany przede wszystkim brakiem terminów, ponieważ w dniu dzisiejszym LKS Czaniec będzie rozgrywał zaległy mecz 25 kolejki III ligi.

Poniżej zestaw par I rundy PP na szczeblu wojewódzkim (06.05.2015r. godz. 17.00):

GTS Bojszowy-Unia Ząbkowice

Silesia Lubomia-GKS Radziechowy-Wieprz

Unia Kalety-Piast II Gliwice

Beskid Skoczów-GKS 1962 Jastrzębie 0:3 wo. (zespół Beskidu Skoczów wycofał się z rozgrywek, wobec braku pozytywnej opinii policji na rozegranie meczu)

Wolny los: Polonii Bytom, Grunwaldu Ruda Śląska, LKS Czaniec i zwycięzca meczu Raków II - Skra.