Wrócić na właściwe tory

Porażki uczą najwięcej i zawsze piłkarze chcą wrócić na boisko jak najszybciej po przegranym meczu. Podopieczni Macieja Żaka zasmakowali przed tygodnie goryczy pierwszej przegranej w tym sezonie i dlatego tym bardziej czekamy na jutrzejszy mecz z Beskidem Skoczów, który powinien być świetną okazją na rehabilitację i powrót na właściwe tory.

Drużyny ze Skoczowa nie trzeba specjalnie przedstawiać, gdyż w poprzednim sezonie mierzyliśmy się z tym rywalem dwukrotnie, nie wspominając już bezpośrednich konfrontacji z minionych lat. O ile te wcześniejsze starcia były dla nas w większości niekorzystne, tak w poprzednim sezonie dwukrotnie ogrywaliśmy Skoczowian i to w takim samym stosunku bramkowym, 3:0. Jednak każdy kto widział tamte spotkania pamięta, że nie były to łatwe mecze. I również jutrzejsza konfrontacja zapowiada się na bardzo trudną i wyrównaną. Oba zespoły mają na swoim koncie po sześc oczek, z tym że Beskid ma za sobą dwa zwycięstwa z rzędu, z Bełkiem i rezerwami Podbeskidzia, a my przed tygodnie przegraliśmy w Gaszowicach.

Przed naszymi piłkarzami już trzecia derbowa potyczka na własnym stadionie w tym sezonie. Poprzednie spotkania z Kuźnią i Spójnią były emocjonujące ale wygrane przez nasz zespół. W spotkaniu z Beskidem emocji także z pewnością będzie wiele, ale liczymy, że to LKS Czaniec wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji. Serdecznie zapraszamy na nasz stadion! Zaczynamy o godzinie 16.00! A na naszym facebooku będziemy Was informować o najwazniejszych wydarzeniach z tego spotkania! Do boju LKS!

02.09.2017 r., godzina 16.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 4 kolejka IV ligi śląskiej gr. II

LKS Czaniec - Beskid Skoczów

Sędziuje: Szymon Janicki (Piekary Śląskie)

foto: BartFotoSport