Prasa po meczu z Polonią Łaziska Górne

Mamy dla Was kolejny przegląd prasowy po ostatnim meczu naszego zespołu w Łaziskach Górnych. Zapraszamy do lektury:

WWW.SPORTOWEBESKIDY.PL

Druga w lidze: Zaliczyliśmy solidne przetarcie przed meczem z Polonią Łaziska Górne. Przetestowaliśmy kilka rozwiązań z myślą o najbliższym pojedynku – po środowym meczu pucharowym w Dankowicach powiedział nam grający trener Maciej Żak. Owe rozwiązania nie zdały egzaminu... Rozegraliśmy dzisiaj najsłabszy mecz w sezonie. Gramy ostatnio co trzy dni w podobnym składzie, nie omijają nas kontuzje. Widoczny był brak Boraka i Kaczmarczyka, czyli naszych podstawowych bocznych obrońców, słabo wyglądaliśmy pod względem fizycznym. Przeciwnik wykorzystał nasze słabe punkty – komentuje na gorąco porażkę 0:3 Maciej Żak, którego podopieczni w ofensywie nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. (...) Zespół z Czańca przegrał drugi ligowy mecz z rzędu. – Musimy szybko się podnieść. Jeśli ktoś myślał, że w tej lidze będzie lekko, łatwo i przyjemnie, to już wie, że się mylił. Liczę na powrót do gry kontuzjowanych zawodników – kończy Żak.

WWW.SPORTOWEBESKIDY.PL

Kompromis w szlagierze, kryzys w Czańcu?: Przechodzimy do podsumowania 7. kolejki IV ligi śląskiej, grupy 2. Jej głównym punktem był mecz topowych ekip z Jasienicy i Radziechów. Radość w weekend zapanowała natomiast w Skoczowie, Landeku i Bielsku-Białej, wprost przeciwnie – w Czańcu. (...) Kryzys w Czańcu? Jeśli to za duże słowo, to o zadyszce bez wątpienia mówić możemy. Podopieczni Macieja Żaka drugi kolejny mecz przegrali w stosunku 0:3, niwecząc znakomite wrażenie z postawy w samej fazie wstępnej bieżącego sezonu. – Rozegraliśmy najsłabszy mecz w sezonie – skwitował samokrytycznie występ w Łaziska Górnych trener niedawnego III-ligowca.

OKIEM RYWALA

Dobry wynik po dobrej grze: Polonia wygrała trzeci mecz z rzędu, pokonując przed własną publicznością spadkowicza z trzeciej ligi – LKS Czaniec. Cieszy wynik, gdyż łaziszczanie wygrali 3:0, a jeszcze bardziej cieszy gra, jaką zaprezentowali podopieczni trenerów Mazura i Majsnera. W meczu z najwyżej sklasyfikowanym rywalem, gospodarze grali bez kunktatorstwa i z rozmachem, co przyniosło efekty w postaci trzech strzelonych bramek i bez strat. To dobry prognostyk przed wyjazdowym spotkaniem z liderem rozgrywek. (...).