"Sprawić niespodziankę i zrehabilitować się"

Do pierwszego gwizdka dzisiejszego starcia z Bełkiem pozostało niespełna pięć godzin, a my mamy dla Was krótką zapowiedź tego meczu ze strony naszego trenera, Macieja Żaka. Nasz szkoleniowiec udzielił wywiadu dla portalu SportoweBeskidy.pl, w którym określił szanse beskidzkich zespołów w nadchodzącej serii gier.

Maciej Żak: "Tydzień temu wierzyłem w to, że w Bełku dojdzie do meczu zespołów będących na punktowym styku. W tydzień w sporcie dużo może się wydarzyć. W dwóch ostatnich meczach nie wywalczyliśmy zakładanej ilości punktów. Przytrafiły się nam słabsze dni, co w piłce nożnej się zdarza. Szkoda, że w takim momencie. Musimy podnieść głowy. Pojedziemy do Bełku sprawić niespodziankę, zrehabilitować się za ostatnie mecze. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmierzymy się z silnym rywalem, w składzie którego występuje duet najlepszych napastników naszej ligi."

Pełną treść artykułu znajdziecie TUTAJ >>

foto: BartFotoSport