"Mały klub, który z powodzeniem grał w III lidze"

Tuż przed rozpoczęciem ostatniego spotkania na trzecioligowym froncie, grający trener LKS-u Czaniec, Maciej Żak, powiedział kilka słów dla portalu SportoweBeskidy.pl:

"Oba kluby wyraziły chęć rozegrania meczu w środę. Sytuacja w tabeli jest klarowna. Przed nami spotkanie bez żadnego ciężaru gatunkowego. Chcemy pożegnać się z kibicami i III ligą zwycięstwem, pożegnać godnie. Zrobimy wszystko, aby wygrać. W ostatnich pojedynkach brakowało nam skuteczności i odrobiny szczęścia. Może tym razem się do nas uśmiechnie. Dla mnie będzie to mecz sentymentalny.

Tego nikt nam nie zabierze. Jesteśmy małym klubem, który z powodzeniem grał w III lidze. Zrobimy po spadku wszystko, aby to nie był nasz ostatni mecz na tym szczeblu. Posmakowaliśmy czegoś dobrego i będziemy chcieli wrócić. Nie wiem czy od razu, bo IV liga będzie w następnym sezonie mocna. W pierwszej kolejności musimy przebudować zespół."

Oryginał artykułu można znaleźć TUTAJ>>

foto: BartFotoSport