"Nasz młody zespół dojrzewa"

Zapraszamy na wywiad z trenerem Mariuszem Wójcikiem, przeprowadzony po wczorajszym meczu w Pawłowicach:

Redakcja portalu: Uff co to był za mecz! A zwłaszcza jego druga połowa. Nie ma co, pokazaliśmy charakter i wywieźliśmy pierwszy w historii punkt z Pawłowic. I chyba trzeba go traktować jako cenną zdobycz. Jak Pan oceni to spotkanie?
Mariusz Wójcik: Zgadzam się z opinią, ten jeden zdobyty punkt w Pawłowicach ma dla mnie szczególnie duże znaczenie dlatego, że został zdobyty na boisku na którym jak zostało wspomniane nigdy jeszcze nie zdobyliśmy punktu, a nawet bramki i to w spotkaniu, w którym do przerwy przegrywaliśmy. Znaczy to, że nasz młody zespół dojrzewa to znaczy potrafi odpowiedzieć na straconą bramkę pokazując przy tym charakter, a zawodnicy pojawiający się na boisku w takcie gry robią pozytywną różnicę.

Kolejny raz wprowadzenie na boisko Sobasa i później Praciaka dało efekt. Czyli powoli sprawdza się gra dwójką nominalnych napastników.
W futbolu jak w życiu, zawsze jest coś za coś, trzeba tylko starać się reagować na zaistniałą sytuację, są bowiem takie, że gra dwoma napastnikami jest atutem, zdarza się również, że znacznie większe siły potrzebne są w drugiej linii, każda koncepcja jest dobra, gdy daje pozytywny efekt w postaci oczekiwanego wyniku.

Nie ma czasu na odpoczynek stąd zastanawiam się w jakiej formie fizycznej będą nasi piłkarze w sobotnim starciu z Polonią Łaziska, po dwóch spotkaniach w których zostawili tyle serducha i zdrowia na boisku?
Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie poznamy będąc świadkami sobotniej gry. Sądzę jednak, że ani ambicji ani zdrowia jak również i umiejętnośći nam nie zabraknie i mogę zapewnić, że zrobimy wszystko aby pokonać Polonię Łaziska .

Dziękuję i pozdrawiam.
Dziękuję, pozdrawiam.