Nowy trener w sztabie szkoleniowym LKS Czaniec

Od 12 stycznia 2015 roku, w sztabie szkoleniowym LKS Czaniec, pracować będzie nowy trener. Będzie nim dobrze znany kibicom LKS Czaniec Robert Kubiczek. Zastąpi on Stanisława Sobalę w funkcji trenera bramkarzy. Z tego miejsca dziękujemy Panu Stanisławowi za lata współpracy i poświęcania swojego czasu dla rozwoju LKS Czaniec!

Robert Kubiczek to doświadczony, urodzony 28 listopada 1976 roku, bramkarz. W swojej karierze występował w wielu klubach, ostatnio w Pasjonacie Dankowice i Sole Kobiernice. Dwukrotnie bronił także barw LKS Czaniec, ostatni raz w roku 2013 na trzecioligowych boiskach. Pragniemy życzyć Panu Robertowi wielu sukcesów, aby Nasi bramkarze prezentowali w każdym meczu najwyższą formę!