RELACJA LIVE: KS Spójnia Landek : LKS Czaniec

1:3 (0:3)

11'- Żak(K), 37'- Gołuch, 45+2'- Fabisiak, 88'- Frąckowiak

KONIEC!!! PUCHAR JEST NASZ!!! Pewnie wygrywamy dzisiejszy mecz! Dziękujemy za uwagę i przepraszamy za problemy techniczne!

76'- Mamy problemy techniczne. Dalsza relacja na naszym profilu facebook!

75'- Na boisku leży Rzeszutko. Już wstał ale mocno utyka.

75'- Dobra okazja Zyzaka, jednak nieczysto trafił w piłkę.

74'- Kapitalna akcja Grzecha, Waligóry i Kwaśniewskiego, ten ostatni ogrywa przeciwnika na boku dogrywa wzdłóż bramki, akcję zamyka Rzeszutko jednak trafia w boczną siatkę. To byłoby "wejście smoka"!

73'- Boisko opuszcza Hałat w jego miejsce Rzeszutko.

72'- Frąckowiak jest dzisiaj bardzo nerwowy. Widać, że bardzo mu zależało na zwycięstwie.

71'- Żółta kartka dla Goli za niesportowe zachowanie.

70'- Dośrodkowanie Łosia pewnie łapie Kuczała.

70'- Kolejny rzut wolny dla LKS Czaniec z bocznej strefy.

67'- Już gramy.

67'- Jeden z zawodników Spójni leży na boisku. Będzie chwila przerwy.

66'- Powinien być kolejny róg dla Landeka bo Kawaler wybijał piłkę. Nasz bramkarz jednak od bramki.

66'- Będzie rzut rożny dla Landeka.

65'- Zdecydowanie uspokoił się nam ten mecz.

63'- Groźny strzał Frąckowiaka, jednak obok bramki.

62'- Gra trochę siadła. Mamy całkowitą kontrolę nad meczem i spokojnie wyczekujemy na swoje okazje.

61'- I kolejna zmiana w LKS Czaniec. Boisko opuszcza chyba najlepszy na boisku Sobas, w jego miejsce Praciak.

60'- Dobra interwencja obrońców. Chwilę później dośrodkowywał Żak, piłkę łapie jednak Kuczała.

60'- Po akcji Fabisiaka będzie rzut rożny dla Czańca.

58'- W Spójni także zmiana. Boisko opuszcza Dawid Marek.

57'- Dobre dośrodkowanie Fabisiaka, jednak nikt tego nie przeciął.

56'- Gołuch opuszcza boisko, w jego miejsce wspomniany Kwaśniewski.

56'- Dobrze przycisnęliśmy obrońców Landeka, będzie kolejny rzut rożny.

55'- Za chwilę na boisku pojawi się Kwaśniewski.

54'- Trzeba przyznać, że oglądamy dzisiaj bardzo szybki mecz. Naprawdę nieźle to wygląda. Dzieli nas 35 minut od obrony Pucharu!

53'- Pewna interwencja bramkarza Spójni.

52'- Kolejna kapitalna akcja Sobasa. Piękny strzał z 18 metrów zmierzał w samo okienko, świetnie Kuczała. Będzie rzut rożny.

51'- Szansa na dobrą kontrę zmarnowana przez Gołucha.

50'- Dośrodkowanie pewnie broni Kuczała.

49'- Kolejny faul na naszym zawodniku. Będzie okazja na dośrodkowane z bocznej strefy.

48'- Świetna akcja Frąckowiaka z Zyzakiem, ten drugi strzela z 16 metrów, świetnie broni Kawaler. To była najlepsza okazja Spójni w tym meczu.

47'- Sobas z rzutu rożnego w słupek! To mógł być zabójczy początek.

46'- Zaczynamy drugą połowę! My bez zmian, w Landeku na boisku pojawił się Dawid Lech, kolejny nasz były zawodnik.

Przerwa. LKS Czaniec dominuje zdecydowanie w pierwszych 45 minutach, prowadząc pewnie 3:0!

45+2'- GOOOOOOOOL! Fabisiak kapitalnie strzela bezpośrednio z rzutu wolnego! Bramka stadiony świata! Wolny był wykonywany prawie z wysokości rzutu wolnego!

45+1'- Będzie kolejny rzut wolny z bocznego sektora dla Czańca.

45;- Sędzie dolicza 2 minuty

44'- Kapitalna akcja Sobasa! Ograł dwóch obrońców i z odległości 16 metrów trafił w poprzeczkę! To była bramka stadiony świata.

43'- Fabisiak strzelał z 16 metra, pewna interwencja Kuczały.

42'- Piłkarze tak się rozstrzelali, że brakuje piłki do gry. Mamy więc chwilę przerwy :)

41'- Zyzak wysoko nad bramką.

41'- Żak ukarany żółtą kartką. Wolny z okolicy 20 metra dla Landeka.

40'- Dobra akcja Hałata, jednak strzał mocno niecelny. Landek wciąż bezbarwny.

38'- Nasza przewaga jest zdecydowana i wyraźna. Widać sporo inteligencji w naszej grze. Przed chwilą groźne strzały Sobasa i Fabisiaka.

37'- GOOOOOOL! Dośrodkowanie przedłużył Żak i Gołuch z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki! 2:0!!!

36'- Będzie rzut rożny dla LKS Czaniec.

34'- Świetna akcja Hałata z Grzechem, dogranie tego pierwszego na 20 metr i Fabisiak strzela niecelnie. Było groźnie.

33'- Landek bardzo nerwowo. My próbujemy uspokoić grę jednak gramy mocno nerwowo.

32'- To miał być kolejny karny dla LKSu! Gołuch wyprzedził rywala, a ten trafił w jego nogi. Sędzia jednak puścił grę... .

31'- Była szansa na kontrę dla Landeka, dobrze przeciął jednak Kawaler.

30'- Gołucha ukarany żółtą kartką. Nie wiadomo jednak za co... .

29'- To była okazja na kontrę... . Jednak Gruszka niedokładnie dośrodkował.

28'- Dobrze wybijają nasi obrońcy, a dokładnie Gołuch.

27'- Sobas chciał sprytnie po ziemi, jednak naraził nas na kontrę. Strzał Landeka kapitalnie broni Kawaler. Będzie róg dla Spójni.

26'- Faul na Sobasie na wysokości pola karnego. Znów będzie okazja dla naszego zespołu. Do piłki podchodzi Sobas.

25'- Grzech chciał szybko rozegrać, jednak nie dokładnie. Od autu Spójnia.

25'- Będzie wolny ze środka pola dla Czańca.

23'- Teraz groźnie z 20 metrów strzelali gracze Landeka. Dobrze interweniował Gołuch, jednak Spójnia domagała się karnego za zagranie ręką... .Sporo nerwów na boisku.

22'- Teraz rzut wolny dla Landeka z bocznej strefy.

21'- Dobrze wybijają obrońcy.

20'- Kolejny rzut wolny z bocznego sektora dla LKSu. Landek nerwowo, piłkarze mają sporo pretensji do sędziego.

17'- Teraz Hałat kapitalnie przyjął piłkę z boku, minął obrońcę i strzelił wysoko nad bramką. Było groźnie.

16'- Czaniec cały czas w natarciu. Głową strzelał groźnie Sobas, jednak obok bramki.

14'- Frąckowiak leży na boisku po starciu z Żakiem.

13'- Dużo ostrej gry na boisku.

12'- LKS Czaniec wykorzystał okres zdecydowanej przewagi. Ten gol może ustawić mecz. Spójnia na razie mocno zagubiona.

11'- GOOOOOOL!!! Maciej Żak pewnie pokonuje bramkarza z rzutu karnego!

10'- Fabisiak strzela, broni bramkarz, dobija Żak, obrońca zatrzymuje piłkę ręką. Będzie karny!

9'- Faul na Sobasie na wysokości pola karnego. Będzie kolejna okazja dla LKSu.

8'- Kapitalna wrzutka Sobasa, z pięciu metrów strzela Faibisiak minimalnie obok słupka... . To miała być bramka!

7'- Świetna wrzutka Gołucha, jednak Hałata uprzedza obrońca. Kolejny róg.

5'- Ciągle sporo walki w środku pola. Czaniec jednak powoli przejmuje inicjatywę.

4'- Dobra okazja Sobasa! W ostatnim momencie interweniuje obrońca. Będzie rzut rożny.

3'- Dobra kontra Spójni, dobrze jednak interweniuje Żak.

2'- Dużo nerwowości i walki w środku pola. W pierwszych minutach to może być wyrównany mecz.

1'- Zaczynamy Finał!

Piłkarze wychodzą już na boisko, natomiast na trybunach jest około 80 osób.

Czaniec zagra dzisiaj na biało. Spójnia w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach.

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Bielska, jako główny mecz poprowadzi Marcin Jakowenko.

A zatem w pierwszym składzie Spójni dwóch naszych byłych zawodników, Marek i Frąckowiak.

Skład Spójni Landek: Kuczała- Łacek, Kubica Szymon, Kubica Jakub, Zyzak Damian- Szwarc, Szczepanik, Marek, Kałka- Zyzak Tomasz, Frąckowiak.

Znamy już skład LKS Czaniec: Kawaler- Łoś, Żak, Gola, Gruszka- Waligóra, Grzech- Hałat, Gołuch- Fabisiak- Sobas

Zapowiada się dzisiaj świetna pogoda. Jest około 12 stopni ciepła, bardzo słonecznie.

Chcecie zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi tego spotkania? Zapraszamy do przeczytania obszernych informacji o tym Finale w poniższych linkach:

ZAPOWIEDŹ MECZU>>

Witamy wszystkich kibiców podczas RELACJI LIVE z Finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bielsko-Biała. Rywalem LKS Czaniec w drodze do obrony Pucharu będzie zespół KS Spójnia Landek. Spotkanie odbędzie się w Kobiernicach, na stadionie przy ulicy Sportowej 4 o godzinie 13.00.