Wierzymy w młodzież

Wierzymy w młodzież

Dobiegła końca nasza premierowa ankieta w zupełnie nowej odsłonie. Pytaliśmy Was w niej o to, który Waszym zdaniem, nowy zawodnik LKS Czaniec, przyniesie nam najwięcej korzyści. Widać, że myślimy podobnie jak zarząd naszego klubu i wierzymy w młodych piłkarzy, którzy zasilają nasz zespół.

Niemalże od samego początku naszej zabawy, zdecydowanie prowadził Daniel Sobas. Wiązało się to z dobrą formą nowego napastnika w spotkaniach sparingowych. Jednak słabsza postawa w lidze Daniela, a przede wszystkim dobra forma Płoskonki i Kurpiosa w ostatnim spotkaniu z Grunwaldem, już w weekend pokazały nam, że to Ci dwaj piłkarze będą się liczyć w walce o miano najlepszego wzmocnienia zdaniem kibiców. Wszystko rozstrzygało się wczorajszego wieczoru i suma summarum, najmłodszy w zestawieniu, bo niespełna 18-letni wychowanek Zielonych Żarki, Kamil Kurpios, wygrał naszą ankietę zdecydowanie uzyskując 76 głosów (43%). Na drugim miejscu uplasował się Marcin Płoskonka, 45 głosów (26%), a podium zamknął Daniel Sobas, 17 głosów (10%).

Zdajemy sobie sprawę, że na wyniki naszej zabawy miał w dużej mierze wpływ ostatni mecz ligowy i przydatność naszych wzmocnień będziemy mogli ocenić w dalszej części sezonu, bo przecież i Gruszka i Grzech w ostatnim spotkaniu też prezentowali się solidnie. Najmniej głosów otrzymał Damian Nowak, jednak ten nie zdążył się jeszcze zapisać kibicom w pamięci, ponieważ wciąż walczy z urazem. Wierzymy jednak, że w drugiej połowie rundy wiosennej będzie on naszym „czarnym koniem”.

Wszystkim naszym nowym zawodnikom życzymy powodzenia w naszym klubie, a Wam drodzy kibice dziękujemy za tak liczny udział w ankiecie. Niebawem na naszym portalu pojawi się kolejna. Bądźcie czujni!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości