Zapowiedź i obsada sędziowska 37 kolejki

Przed nami już przedostatnia ligowa kolejka. Czy już jutro poznamy ostatnie rozstrzygnięcia? Jest taka możliwość, ale pewnie każdy z nas chciałby aby losy mistrzostwa i spadku decydowały się w sobotnie popołudnie. Jedno jest pewne, emocji na pewno nie zabraknie.

Zaczynamy oczywiście od liderującej dwójki. Polonia Bytom będzie podejmować Pniówek Pawłowice i na pewno będzie zdecydowanym faworytem tego meczu. Podobnie jak Odra Opole, która podejmie Skrę Częstochowa. Jeśli obejdzie się bez niespodzianek, to mistrza poznamy dopiero w sobotę.

A jak się ma sytuacja jeśli chodzi o strefę spadkową? Cztery zespoły już na pewno zagrają w przyszłym sezonie na poziomie IV ligi, a cztery zespoły wciąż walczą o dwa miejsca gwarantujące utrzymanie. Rezerwy Piasta Gliwice czeka najtrudniejsze zadanie, bowiem Gliwiczanie zagrają w Jastrzębiu z GKS i muszą powalczyć o komplet punktów. Grunwald Ruda Śląska podejmie u siebie rezerwy Ruchu Chorzów i podopieczni Teodora Wawocznego powinni wygrać ten mecz. Swornica Czarnowąsy gościć będzie u zdegradowanej już drużyny Górnika Wesoła, więc tez powinna wywieźć komplet punktów z Mysłowic. Rezerwy Podbeskidzia, które do utrzymania potrzebują tylko punktu, zagrają w Ozimku z Małąpanwią i powinny zagwarantować sobie jutro ligowy byt.

Tak wygląda sytuacja w meczach o stawkę. Reszta spotkań to będą typowe mecze o pietruszkę, ale wcale nie muszą być one nie atrakcyjne. Szombierki Bytom zagrają z BKS Stal, Górnik II Zabrze z Polonią Łaziska, Skalnik Gracze z Ruchem Zdzieszowice, a LKS Czaniec podejmie Rekord Bielsko-Biała. Mecz "Szombrów" z BKS i Czańca z Rekordem zapowiadają się najciekawiej.

Poniżej pełne zestawieni wszystkich spotkań 37 kolejki trzeciej ligi opolsko-śląskiej wraz z obsadą sędziowską:

03.06.2015r. godz. 18.00:

Ruch II Chorzów - Grunwald Ruda Śląska sędziuje: Sebastian Grzebski
Szombierki Bytom - BKS Stal Bielsko-Biała sędziuje: Marcin Kochanek
Odra Opole - Skra Częstochowa sędziuje: Szymon Skowroński
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice Śląskie sędziuje: Michał Sawka
Górnik II Zabrze - Polonia Łaziska Górne sędziuje: Łukasz Pytlik
Skalnik Gracze - Ruch Zdzieszowice sędziuje: Piotr Bielecki
Małapanew Ozimek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała sędziuje: Szymon Łężny
LKS Czaniec - Rekord Bielsko-Biała sędziuje: Marek Serwaczak
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Piast II Gliwice sędziuje: Miłosz Widlarz
Górnik Wesoła (Mysłowice) - Swornica Czarnowąsy sędziuje: Łukasz Sowada