Zapowiedź sobotnich meczów młodzieży!

Już jutro swoje pierwsze ligowe spotkania po przerwie zimowej, zagrają juniorzy i trampkarze. Wiadomo, że od tej rundy trampkarze będą mieli "swoją" ligę i będą grać inaczej niż juniorzy, kiedy to razem jeździli na mecze z tym samym przeciwnikiem. Młodsza drużyna Macieja Żaka zagra w sobotę na własnym stadionie o godzinie 9:00, a przeciwnikiem będzie - Rotuz Bronów.

Nasi juniorzy tej zimy odbyli obóz sportowy nad morzem w Ustce, gdzie zagrali dwa sparingi. W sobotę po długiej podróży zagrali z wicemistrzami polski juniorów w futsalu i zaprezentowali się nieźle remisując to spotkanie 2:2, a bramki zdobyli: Wojciech Gałuszka oraz Karol Kolber. W drugim sparingu rozgrywanym na naturalnej nawierzchni z Karolem Pęplino ulegli nieznacznie 1:0. W tym spotkaniu nasi juniorzy zaprezentowali się jednak z bardzo dobrej strony ale piłka nie chciała wpaść do siatki po kilku świetnych akcjach, a najlepsze z nich mieli: Wojciech Gałuszka czy Alan Kamiński. W trzecim sparingu podczas tej przerwy zimowej podopieczni Macieja Żaka mierzyli się z piątą drużyną seniorskiej klasy B - Pogórzem Gierałtowice prowadzoną przez naszego dyrektora sportowego - Sławomira Tynke. Grano systemem 3x30 min i gdy wydawało się że drużyna Gierałtowic wygra sparing po 60 minutach prowadząc 2:0 to w trzeciej części zobaczyliśmy najlepszą wersje juniorów, którzy potrafili doprowadzić do remisu za sprawą dwóch bramek Damiana Majdaka i mecz zakończył się wynikiem - 2:2.

Natomiast w tym sezonie nasi juniorzy są jedyną niepokonaną drużyna w III Lidze Okręgowej gr. 1 z kompletem zwycięstw! A w sobotnie popołudnie wyjadą na trudny teren do Bestwinki gdzie zmierzą się z tamtejszym KS-em. W pierwszym spotkaniu tych drużyn na inauguracje sezonu padł wynik 1:0 po golu Alana Kamińskiego w 60 minucie. Jak będzie w sobotę? Czy juniorzy będą podtrzymać formę z pierwszej rundy? O tym przekonamy się ok. 14:00!

Wszystkich kibiców zapraszamy na spotkania naszych drużyn !