Zwycięskie derby!

Dwa mecze = dwa zwycięstwa tak pokrótce można skomentować dzisiejsze mecze naszych drużyn z Groniem Bujaków. Trampkarze pokonali swoich rówieśników aż 17:1, zaś juniorzy wygrali 3:0 i umocnili się na prowadzeniu w tabeli. Trzeba jednak przyznać że spotkanie nie należało do najłatwiejszych. Mimo różnicy klas obu zespołów dopiero w 32 minucie udało się pokonać bramkarza gości. Do rzutu wolnego na 30 metrze podszedł kapitan naszej drużyny Bartłomiej Kolber i mocnym strzałem zaskoczył bramkarza gości. Chwilę później mogło być 2:0 lecz najlepszy strzelec LKS-u - Damian Majdak trafił w słupek. Minuty 30-40 to był najlepszy czas dla gospodarzy. W 37 minucie wcześniej wspomniany Majdak dograł wzdłuż bramki do Kamińskiego a ten bez problemu wbił piłkę do bramki. Dla gospodarzy jedynym problemem w tym spotkaniu był sprokurowany na początku drugiej połowy przez naszego bramkarz rzut karny, Bartłomiej Gałosz szybko się jednak zrehabilitował i nasza drużyna mogła dalej się cieszyć z prowadzenia. Później standardowo swoją bramkę dorzucił Majdak po podaniu Krzysztofa Marczak i ostatecznie LKS Czaniec mógł się cieszyć z kolejnego zwycięstwa nad derbowym rywalem w tym sezonie.

5. kolejka - V Liga Okręgowa C1 trampkarz gr. I:
LKS Czaniec
- Groń Bujaków 17:1
Bramki: 5x Sebastian Wiśniowski, 4x Maciej Papież, 3x Szymon Mrowiec, Szymon Trojak oraz Konrad Stwora i Nikodem Rozmus

Skład trampkarzy: Mikołaj Majdak - Arkadiusz Maj(50. min, Kacper Mrowiec), Konrad Stwora, Jakub Chowaniec, Daniel Stwora - Waldemar Wolf, Maciej Papież, Szymon Trojak, Szymon Mrowiec - Nikodem Rozmus, Sebastian Wiśniowski (kpt)
Trener: Maciej Żak

_____________________________________________________________________________________________________